XX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
ma³gorzatka

Re: XX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: ma³gorzatka »

Nie wiecie gdzie moŻna dostać indeksy za finał etapu wojewódzkiego? Sprawdziłam, Że w Gdańsku na ochronie śr. Nie wiecie gdzie jeszcze? Podobno w zeszłym roku indeksy proponowało aŻ 8 uczelni.
olimpijczyk

XX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (ekologiczna ;)

Post autor: olimpijczyk »

ma&#x142gorzatka pisze:Nie wiecie gdzie moŻna dostać indeksy za finał etapu wojewódzkiego? Sprawdziłam, Że w Gdańsku na ochronie śr. Nie wiecie gdzie jeszcze? Podobno w zeszłym roku indeksy proponowało aŻ 8 uczelni.

Zadzwoń do Ligi Ochrony ¦rodowiska w swoim województwie, muszą mieć taką listę. Pozdrawiam
xyz

pytania XIX OWE..

Post autor: xyz »

Jeśli ktoś ma pytania z XIX OWE albo wie, gdzie je moŻna znaleźć w internecie to bardzo prosze,zeby sie przyznal.pozdrawiam
Mi¶

Re: olipmiadka

Post autor: Mi¶ »

przyrodnik pisze:
WeraPH pisze:KsiąŻki jako takie istnieją, ja swoją wygrzebywać musiałam od człowkieka który ją przetrzymał - ale w sumie mam ją. szkoda tylko Że w necie są tylko cząstki testów - na nie całe. to samo jest z Salamandrą, nie wiem co im zaleŻy. pozdrowienia i powodzenia za tydzień

Probujemy coś załatwić w tej sprawie. Czekamy na decyzję Zarządu Głównego Ligi Ochrony Przyrody, jeśli dostaniemy zgodę to zamieścimy wszystkie testy
I wiadomo juŻ coś?
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

XX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (ekologiczna ;)

Post autor: przyrodnik »

Czekamy na odpowiedź. Propozycja została wysłana przed długim weekendem.
xyz

KG OWE

Post autor: xyz »

Chyba sie trzeba uzbroić w cierpliwość, bo na ich odpowiedzi trzeba przewaŻnie czekać 2-3 tygodnie. Nie mówiąc juŻ o tym, Że skrzynki e-mail nie sprawdzają,bo hasło ma tylko pani Jabłońska". Testu z XIX OWE nie moŻna zdobyć, bopani Jabłońska zabroniła ich brać członkom jury. Prosze znaleźć kogoś, kto uczestniczył w finale XIX OWE i sobie zdobyć". TakŻe pełen loozik ze strony KG OWE. Ja bym w ogole nie czekal na ich zgode tylko od razu to zamiescil, bo na drodze oficjalnej z nimi sie da malo rzeczy zalatwic. pozdrawiam
WeraPH

olimpiadka

Post autor: WeraPH »

choc juz nie jestem uczestnikiem olimpiady to interesują mnie stare testy. pytania przecieŻ się powtarzają. w miare mozliwości mojej Biologicy mam ich troche, ale to nie to samo. jednak prawo, prawem, a nie sądze Żeby Admin chciał mniec rozprawe z Lopem. bryghpozdrawiam.
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: olimpiadka

Post autor: przyrodnik »

WeraPH pisze:choc juz nie jestem uczestnikiem olimpiady to interesują mnie stare testy. pytania przecież się powtarzają. w miare mozliwości mojej Biologicy mam ich troche, ale to nie to samo. jednak prawo, prawem, a nie sądze żeby Admin chciał mniec rozprawe z Lopem. bryghpozdrawiam.
Wspomniany admin, czyli JA to student. 4 lata temu (albo 5, stary jestem, pamięć już zawodzi) uczestniczyłem w centralnym etapie olimpiady ekologicznej. W tym czasie nazbierałem sporo zestawów z pytaniami. Ale bez oficjalnej zgody nie zamieszcze tego na stronie. Czekam na decyzje LOPu, dostali ode mnie pisemne (nie mailowe) zapytanie i oferte współpracy. Miałaby to być strona ze wszystkimi testami (gratis dla każdego, my też nie będziemy czerpać z tego żadnych korzyści majątkowych, a testy opracujemy i zamieścimy gratis). Jestem w posiadaniu specjalnego oprogramowania, którym możemy dodatkowo zrobić interaktywną wersje testów (przeglądarka wyświetla po jednym pytaniu i wszystkie odpowedzi, sprawdza czy dobrze odpowiedziałeś i na koniec wystawia ocenę, za kazdym razem gdy uruchomisz zestaw pytania układa w innej kolejnosci, zmienia tez kolejnosc odpowiedzi).
xyz

xx owe...

Post autor: xyz »

Mam nadzieje, ze znajda sie tez testy z XIX owe, bo wszystkie inne sa w miare dostepne, a tych nie maja nawet czlonkowie jury finału centralnego czyli cały Komitet Główny OWE.czekamy.
karolka

Re: XX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: karolka »

czesc mam tyle ile mam lat ale nie wazne jest to teraz mowimy o tegorocznej olimpiadzie wiedzy ekologiczenej masakra nie znosze sie uczyc i nigdy nie mam na to ochoty! :yahoo: 8) jutro ide na t olimpiade trzymajcie za mnie kciuki PAPAPA
Krzysiek

Re: XX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: Krzysiek »

To juŻ jutro? Jak ten czas szybko leci
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości