XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ (2008)

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
lukaszz15
Posty: 30
Rejestracja: 9 sty 2007, o 16:59

Re: XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ (2008)

Post autor: lukaszz15 »

Tak, jestem z Bełchatowa, czyżby Agata od okna i I LO? D Jaki ten świat mały D

Ja jeszcze nic nie dostałem, czekam, ale moja cierpliwość się kończy a do 1. weekendu czerwca coraz bliżej. Mogliby już się spręzyć z tymi powiadomieniami
gagat89
Posty: 14
Rejestracja: 8 maja 2008, o 16:38

Re: XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ (2008)

Post autor: gagat89 »

Tak to chyba ja

A powiedzcie mi, weterani OWE, jak się odbywa dojazd na finał? Widziałam, że wybrali jakiegoś opiekuna reprezentacji województwa. Czy jedziemy wszyscy razem? Jak jest z zakwaterowaniem na miejscu?

P.S. Fantastycznie, że jedziemy nad morze
martyna9190
Posty: 14
Rejestracja: 14 sty 2007, o 14:47

Re: XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ (2008)

Post autor: martyna9190 »

każdy jedzie sam, ale w zeszłym roku finał był w Łodzi, więc żeby wszyscy razem jechali z łódzkiego do Lodzi to byłoby ciężko D zakwaterowanie hmm dobierają kogoś do pokoju, zazwyczaj z tego samego województwa i już D ludzie przyjeżdżali właściwie cały dzień i nawet w nocy i nie było problemów z zajęciem pokoju.
Pierwszy dzień na zakwaterowanie, drugi test a pozniej jakas wycieczka krajoznawcza wieczorem ekoforum, a trzeci dzien etap ustny, oglodzenie wynikow, rozdanie nagrod. No i do domu D
Powiadomienia przyjda pewnie jakis tydzien, dwa przed olimpiada. Jesli dobrze pamietam to w zeszlym roku dosc pozno przyszly.
madammila
Posty: 42
Rejestracja: 13 kwie 2008, o 10:55

Re: XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ (2008)

Post autor: madammila »

tak, mhm. w zeszlym roku byly mega pozno, ale nie wiem po co wam to wiedziec? ja tam sie nie przejmuje, aczkolwiek morze dla mnie to jest wspaniala rzecz.
co do wyjazdu,to sie powinnas ustawic z tym opiekunem, ktory jedzie. albo sama. wiem, ze w dolnoslaskim sie zbieramy wszyscy:)
gagat89
Posty: 14
Rejestracja: 8 maja 2008, o 16:38

Re: XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ (2008)

Post autor: gagat89 »

A czy ktoś wie, czy w tym roku zmieniło się cokolowiek w liście kierunków z wolnym wstępem dla finalistów i laureatów? To już raczej warto wiedzieć, madammila
narrvana
Posty: 30
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 20:27

Re: XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ (2008)

Post autor: narrvana »

ma ktos moze odpowiedzi do testow centralnych olimpiady XIX i XXI? bylabym bardzo wdzieczna ]

[ Dodano: Nie Maj 18, 2008 18:42 ]
chociaz w sumie z XXII tez by sie przydaly]
martyna9190
Posty: 14
Rejestracja: 14 sty 2007, o 14:47

Re: XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ (2008)

Post autor: martyna9190 »

Dostałam list. Jednak Międzyzdroje OśrodekPod Sosnami pod sosnami jest dosłownie. Domki w lesie, łazienki wspólne na zewnątrz -.- Tak wynika ze zdjęć w internecie. Będzie ciekawie
gagat89
Posty: 14
Rejestracja: 8 maja 2008, o 16:38

Re: XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ (2008)

Post autor: gagat89 »

To znaczy, że można wziąć wspólny prysznic?
Chyba muszę zmienić imię, bo polecony dostała Anna, a nie Agata
P.S. Czy w którymś województwie, poza łódzkim, nie odbyło się jeszcze podsumowanie etapu wojewódzkiego?
lukaszz15
Posty: 30
Rejestracja: 9 sty 2007, o 16:59

Re: XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ (2008)

Post autor: lukaszz15 »

Nie no, hardkor z lekka Też dostałem list, obczaiłem ośrodek i sadziłem że w takich domkach to już są łaźnie, ale człowiek uczy sie całe życie Plus jest taki, że to Międzyzdroje i że ośrodek tuż przy morzu, także przynajmniej raz na zachód muszę się załapac D
PS. Ja mam pytanie do łódzkich finalistek, jak się będziecie transportować? Pociąg czy PKS? Bo cos czuję, że chyba się wszyscy spotkamy w Łodzi na jakimś dworcu P
gagat89
Posty: 14
Rejestracja: 8 maja 2008, o 16:38

Re: XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ (2008)

Post autor: gagat89 »

lukaszz15, myślę, że chyba lepiej jechać pociągiem, bo to w końcu sporo godzin jazdy. A w pociągu przynajmniej można kopytka rozprostować Tylko musimy ustalić, kiedy dokładnie. Propozycje?
Druga sprawa - czy możecie podać link do strony, gdzie są zdjęcia tych domków? Tam, gdzie ja patrzę wygląda to dosyć komfortowo, a z Waszych wypowiedzi to nie wynika
lukaszz15
Posty: 30
Rejestracja: 9 sty 2007, o 16:59

Re: XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ (2008)

Post autor: lukaszz15 »

Here you are D Rzekomy Ośrodek Pod Sosnami
Ja już coś niecoś się rozejrzałem i znalazłem, że z Dworca Kaliskiego jakieś 2 jadą, jeden odjeżdża z Lodzi o 6.04 a przyjezdza do Miedzyzdrojów o 13.12, a drugi jedzie od 07.19 do 16.13, z tym że ten pierwszy to 2 przesiadki i na dodatek intercity czyli koszt ok. 130zł,a ten drugi to tylko jedna przesiadka i koszt ok. 60zł D
madammila
Posty: 42
Rejestracja: 13 kwie 2008, o 10:55

Re: XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ (2008)

Post autor: madammila »

LOLP na dachach domkow jest eternit to se miejsce wybrali:P takie EKOLOGICZNE D jak bedzie zimno, to ja tam umreP

ja tez własnie dostalam list:) hehe, bedzie fajnie
martyna9190
Posty: 14
Rejestracja: 14 sty 2007, o 14:47

Re: XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ (2008)

Post autor: martyna9190 »

hmm będzie niezły hardkor D ale fakt ważne że plaża tuz pod nosem tak wynika z mapy D wspólnego prysznica z różnego rodzaju bezkręgowcami przy okazji nie mogę się już doczekać D przedłużeniem bohaterów warszawy jest promenada gwiazd, coś jak takie turystyczne centrum miasta chyba? D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości