XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Awatar użytkownika
paramylon
Posty: 42
Rejestracja: 25 sty 2009, o 13:00

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: paramylon »

ja jestem z malopolski
gorliwy
Posty: 19
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 13:43

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: gorliwy »

ok.no to możesz mi przypomnieć o której i skąd odjeżdżamy
karolina18
Posty: 18
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 20:15

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: karolina18 »

jak tam wasze przygotowania?
nectOn
Posty: 2
Rejestracja: 2 cze 2009, o 10:52

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: nectOn »

gorliwy pisze:ok.no to możesz mi przypomnieć o której i skąd odjeżdżamy
Kraków-Płaszów PKP Czwartek 16:20 Lesser Poland ftw ^^
gorliwy
Posty: 19
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 13:43

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: gorliwy »

Muchas Gracias
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: borodziej »

Dokładnie sprawdzajcie pociągi - ostatnio jest z tym sporo zamieszania. To, że dane połączenie jest podane rano, nie oznacza, że będzie jeszcze w południe tego samego dnia: połaczenia znikają, pojawiają się inne (np. było z Warszawy do Słupska przez Poznań - już go nie ma, jest teraz przez Gdynię). Dochodzi do absurdów: kupiony bilet na 9-ą połączenie znika, chcesz oddać bilet - nie chcą przyjąć, bo nie można zareklamować czegoś, co nie istnieje
Nie chcę siać niepokoju, ale. bądźcie czujni
Czuwaj!
pawelch
Posty: 31
Rejestracja: 2 lis 2007, o 21:54

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: pawelch »

współczuje wyjazdu już w czwartek.
chociaż ja w pociągu spędzę też dżo czasu-3/4 piątku .

A mam takie pytanie z serii łóżkowych -bierzecie śpiwory?
nectOn
Posty: 2
Rejestracja: 2 cze 2009, o 10:52

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: nectOn »

Myślę, że full equip pościelowy z całą pewnością będzie do naszej dyspozycji )
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: borodziej »

Pewnie, że będzie Pamiętam czasy, gdy moje łóżko skrzyniowe w internacie rozpadało się w drobiazgi i nie było szans na nowe - wtedy mój ojciec przyjechał specjalnie ze Słupska z dechami, wiertarką i osprzętem. Łubu-dubu i dotrwałem na nim do końca nauki w TL. Teraz są już całkiem inne standardy
Zawsze lubiłem podróże pociągiem - najciekawsze były wyjazdy w Bieszczady np. ze Słupska do Zawoi (z przesiadkami i przetaczaniem wagonów). To dopiero była podróż! A potem głęboki wdech górskiego powietrza. Ech, młodość - korzystajcie z każdego dnia młodości, pakujcie energozytory", by później na dorosłe życie starczyło. Młodym się jest dopóty, dopóki czuje się młodo. A znam nawet 30-letnich starców".
Większość z Was już pewnie na walizkach lub na peronach - bezpiecznej i szczęśliwej drogi!
Aha, przed finałem nie pijcie żadnego świństwa w puszkach (dopalacze, suplementy diety i inne badziewie). Córka znajomych wciąż używała tego świństwa (najbardziej popularnego, znanego z reklam) i. wylądowała sparaliżowana w szpitalu. Polecam naturalne soki oraz wodę mineralną (i wzorem Zagłoby - nieco oleum w głowie).
pawelch
Posty: 31
Rejestracja: 2 lis 2007, o 21:54

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: pawelch »

Więc nie sprawdzę swojego nowego śpiwora z biedronki .

Niektórzy na peronach a ja muszę wyrobić sobie jeszcze legitymacje Nie ma to jak pełna organizacja
Awatar użytkownika
lalicya
Posty: 31
Rejestracja: 3 lis 2008, o 20:38

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: lalicya »

nie mogę się już doczekać
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: borodziej »

Finał centralny XXIV OWE przeszedł już do historii - i jak się Wam podobało w Warcinie?
Mimo, że po wydmach biegałem już nie raz, za każdym razem robią na mnie wrażenie - istny cud Natury.
Zdjęć mam mnóstwo, gdy zrobię selekcję, 100-150 najciekawszych wrzucę do galerii na borodziejowej stronie. Ale trochę to potrwa - najpóźniej w piątek powinien być komplet.
Przysyłajcie mi swoje wrażenia i uwagi na priva. Uwagi się przydadzą przy organizacji kolejnej XXV OWE w Białowieży, a na bieżąco - do artykułów prasowych (planowanych jest kilka).
Pozdrawiam Finalistów - jak było powiedziane w Warcinie: WSZYSCY JESTEŚCIE ZWYCIĘZCAMI!
mistery7
Posty: 20
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 10:06

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: mistery7 »

Warcino super miejsce! Taa szkoła ma po prostu niesamowity klimat. Niezapomniane wrażenia, pozdrawiam uczestników:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości