[Link] XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Awatar użytkownika
magda__xd
Posty: 7
Rejestracja: 17 lis 2010, o 16:45

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: magda__xd »

no jestem, jestem laureatką, zajęłam zaszczytne dziesiąte miejsce
szkoda, że te zaproszenia nie są chociaż dla dwóch osób. A tak niestety moje pewnie też przepadnie
Kamil, dostajesz Biologię w szkole"? Dziś właśnie przyszła do mnie Przyroda Polska i się zastanawiam czy mi się znów coś pokręciło, czy Biologię. tez mieli nam przysyłać?
Awatar użytkownika
KamilB
Posty: 250
Rejestracja: 23 gru 2010, o 19:51

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: KamilB »

Kamil, dostajesz Biologię w szkole"? Dziś właśnie przyszła do mnie Przyroda Polska i się zastanawiam czy mi się znów coś pokręciło, czy Biologię. tez mieli nam przysyłać?
Przyrodę. dostaję regularnie - dzisiaj właśnie przyszedł już trzeci numer, ale Biologii nie dostałem ani jednej. Za to w czerwcu do mojej szkoły przyszedł certyfikat potwierdzający nadanie prenumeraty Biologii. Nawet mam go w domu
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: borodziej »

KamilB pisze:
Kamil, dostajesz Biologię w szkole"? Dziś właśnie przyszła do mnie Przyroda Polska i się zastanawiam czy mi się znów coś pokręciło, czy Biologię. tez mieli nam przysyłać?
Przyrodę. dostaję regularnie - dzisiaj właśnie przyszedł już trzeci numer, ale Biologii nie dostałem ani jednej. Za to w czerwcu do mojej szkoły przyszedł certyfikat potwierdzający nadanie prenumeraty Biologii. Nawet mam go w domu
Witam!
Prosta rzecz - zajrzeć do stopki redakcyjnej jakiegokolwiek egzemplarza (lub do PZI - przepastnych zasobów Internetu), wykręcić numer i zapytać: co tam z moją Biologią w szkole"?
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: borodziej »

KamilB pisze:Jeszcze jedno mi się przypomniało
Może dałoby radę zamieścić też wszystko to, co w zeszłym roku, czyli: dogrywkę, pytania ustne, listę uczestników (też jestem ciekaw kilku rzeczy )
W razie czego mam jeszcze miesiąc wakacji i mogę pomóc w opracowaniu
Dzięki za wsparcie, ale wypoczywaj - należy się!
Ten rok jakiś wariacki, z obawą spoglądam na przyszłość: coraz więcej papiórologii stosowanej, coraz więcej roboty po godzinach i w weekendy (podnosimy wydajność, by PKB szybciej rosło?).
Może i się uda to wszystko zamieścić", obecnie priorytetem będzie przygotowanie kolejnej edycji OWE.
Awatar użytkownika
KamilB
Posty: 250
Rejestracja: 23 gru 2010, o 19:51

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: KamilB »

Dzięki za wsparcie, ale wypoczywaj - należy się!
Już sobie odpocząłem , a teraz walczę m. in. z botaniką ( ), matematyką i fizyką na WL SGGW
Może i się uda to wszystko zamieścić", obecnie priorytetem będzie przygotowanie kolejnej edycji OWE.
No to może chociaż sam klucz Więcej zdjęć też z chęcią obejrzę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości