zabrze stomatologia - pytania?

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
wojtekk

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: wojtekk »

to może ktoś napisać co trzeba kupić?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: Stalowy »

Przejrzyjcie tematy, było to 100 000 razy pisane.

Na dobrą sprawę na pierwszy rok nie trzeba kupować nic - większość i tak dostaniecie w bibliotece, a resztę w kserze. Jedyny wydatek jaki można ponieść jeżeli prowadzący będzie tego wymagał to opcjonalnie Wheater z histologii (nie mozna wypożyczyć, jest tylko 20 egzemplarzy w czytelni na Rokitnicy) - książka nowa, z 2010 roku. No ale to też dopiero zastanowicie się w czasie roku akademickiego.
falkon
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 23:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: falkon »

a ma ktoś pojęcia czy na to spotkanie organizacyjne 30 września, to trzeba sie jakoś specjalnie ubierać? bo to chyba nie jest żadne rozpoczęcie, tylko spotkanie w dziekanacie o
veronica_0
Posty: 30
Rejestracja: 21 lip 2011, o 20:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: veronica_0 »

falkon dobre pytanie PP

Z tego co słyszałam to większość ludzi jednak wybiera elegancki strój
nicka
Posty: 24
Rejestracja: 6 sie 2009, o 19:04

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: nicka »

2 lata temu(teraz wybieram sie juz na 3 rok:P) wiekszosc osob była na galowo
falkon
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 23:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: falkon »

uff, to dobrze ze zapytałem bo raczej nie zamierzałem sie ubierać na galowo skoro to nawet oficjalne rozpoczęcie nie jest dziękuje za info
MIX
Posty: 42
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:24

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: MIX »

A ja mam takie pytanie odnośnie języków, podobno francuski wybrać jest bardzo optymalnie, bo mało nauki, natomiast na angielski w domu trzeba poświęcić trochę czasu. Jak to z tym jest?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: Stalowy »

falkon, większość osób była na galowo, to spotkanie z władzami uczelni i przewodniczącymi katedr. Jednym z elementów ceremonii jest wyczytywanie Was przez dziekana, uścisk dłoni i rozdanie indeksów
falkon
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 23:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: falkon »

dzięki Stalowy na odpowiedz, nie zdawałem sobie sprawy, z rangi i obsady tego spotkania D myślałem ze to wszystko bedzie na oficjalnym rozpoczeciu- o ktorym swoja droga nadal nic nie wiadomo. ale swoja droga dziekanat daje dupy, że nie napisali nic wiecej o tym spotkaniu- poza tym ze jest o 10.30 w budynku dziekanatu. miloby bylo sie dowiedziec takich rzeczy z oficjalnej strony uczelni a nie z forum, które odkryłem na tydzień przed rozpoczęciem. żenada troszke o
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: Stalowy »

To jest właśnie oficjalne rozpoczęcie

Mnie w zeszłym roku informacji udzieliły panie w dziekanacie.

Co do języków: warto spróbować z angielskim - może to być przydatne zawodowo, a jeżeli to kogoś przerośnie to zawsze można pójść po 2 tyg. na francuski bez bicia
falkon
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 23:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: falkon »

wg mnie spotkanie organizacyjne w budynku dziekanatu a rozpoczęcie roku akademickiego to zupełnie dwie różne rzeczy, ale jak mówisz że rok temu tak to wyglądało to oczywiście sie Ciebie Stalowy posłucham tylko ciekaw jestem ile osób nie przyjdzie w galowym stroju, bo zrozumieją że spotkanie organizacyjne to nie rozpoczęcie. albo może to ja jestem głupi. już nie ogarniam !
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: Stalowy »

Było kilka osób w dżinsach, nikomu to nie przeszkadzało - ewentualnie tylko ktoś mógł w głowie czuć dyskomfort
ibanez
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2011, o 15:34

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: ibanez »

Kiedy I rok zaczyna zajęcia - w poniedziałek czy środę?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości