zabrze stomatologia - pytania?

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: york »

chyba w poniedziałek pojade do krakowa, zabiore swiadectwo i zawioze do zabrza

a tak na serio, uczelnia ma sie nijak do umiejetnosci jakie posiadze przyszły stomatołek( jak to ładniej mówią lekarze ), doswiadczenie rodzinne pokazuje, ze najwazniejsza jest praktyka po studiach
morgen1991
Posty: 18
Rejestracja: 19 maja 2011, o 08:50

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: morgen1991 »

No ja wiem od co najmniej 2 osób ktore studiowały na CMUJ ale sie przeniosly do zabrza, poniewaz strasznie zlewaja stome w Krakowie. Wszystkie sily angazowane sa w lekarski:P ponoc i to ponoc ktore wszedzie slysze gówno jest warte ale postanowilem wszystkiemu temu dac spokoj i sprawdzic. jesli nie bedzie fajnie to biore tylek i do krakowa sobie pojde:P w ogole przestalem stosowac znaki fonetyczne!
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: york »

w sumie do zawsze sie mozna przeniesc

a opinie dentystów, którzy studiowali x lat temu sa bardzo mało trafne, bo uczelnie sie zmieniaja, kadra

jak to mowia, wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma
Aka
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2011, o 15:45

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: Aka »

Tak na prawde wszystko zalezy od ludzi, ktorzy beda studiowac. Jak sie ktos chce uczyc, to bedzie sie uczyl, a jak nie, to to zleje i juz!
hyaq
Posty: 39
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:19

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: hyaq »

Aka pisze:Tak na prawde wszystko zalezy od ludzi, ktorzy beda studiowac. Jak sie ktos chce uczyc, to bedzie sie uczyl, a jak nie, to to zleje i juz!
w 100% popieram
chemii
Posty: 7
Rejestracja: 25 lip 2011, o 12:36

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: chemii »

Ja też dostałam się na stomatologię do Zabrza Z tego co wiem, to chyba nie mamy jeszcze swojego forum, powinniśmy się tym zająć.


Również szukam mieszkania z własnym pokojem. Gdybyście mieli jakieś oferty to proszę o kontakt na gg: 13343651 lub na tel : 501394733.

Pozdrawiam:)
Noyan
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2011, o 14:51

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: Noyan »

To ja jeszcze z innej beczki. Myslicie ze 164 zalapie sie na stome do Zabrza?:)
Aka
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2011, o 15:45

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: Aka »

mysle, ze powinno wystarczyc
Awatar użytkownika
Melka
Posty: 301
Rejestracja: 9 sie 2010, o 15:13

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: Melka »

Noyan, a Ty wolisz stomę w zabrzu czy w białym, a i jeszcze myślisz o leku
Noyan
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2011, o 14:51

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: Noyan »

Melka, no wlasnie sama nie wiem. w sumie chyba mi obojetnie. A na lek skladalam do Bydzi tylko dlatego, ze balam sie ze prog na stome bedzie wyzszy niz na lek wlasnie w Bydgoszczyi wtedy bym juz wolala lek niz np farmacje, na ktora tez skladalam i juz sie dostalam do Bialego.
Awatar użytkownika
Melka
Posty: 301
Rejestracja: 9 sie 2010, o 15:13

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: Melka »

aha, bo tak pytam z ciekawości:) Nom ja też wolę lek a potem stomę od farmacji:)
veronica_0
Posty: 30
Rejestracja: 21 lip 2011, o 20:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: veronica_0 »

Ja tak jak Aka i Madzia92 jestem pierwszoroczna. Można by było założyć własny wątek na forum lub coś w tym stylu i powoli się poznawać na wzajem
chemii
Posty: 7
Rejestracja: 25 lip 2011, o 12:36

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: chemii »

Jestem za juz czas
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości