Zatkany nos

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
ChceOddychac
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2013, o 22:14

Zatkany nos

Post autor: ChceOddychac »

Witam.
Mam zatkany nos tak, że ciężko się oddycha. Nic z niego nie leci, wydaje się czysty. Nos jest zatkany TYLKO rano i wieczorem. I zawsze jak idę do lekarza to zagląda mi do nosa i mówi, że jest ładnie. Jak siedzę prosto to nos jest zatkany prawie równo po obu dziurkach, jak się przechylę np. na prawo to zapycha się z prawej i na odwrót. Oprócz tego, że zapycha się rano i wieczorem to chyba jeszcze nasila się zapychanie podczas siedzenia i leżenia.
Obecnie czekam na CT zatok (terminy wolne za pół roku, 26 marzec). I dostałem też różne krople i wodę morską z miętą i aloesem ale żadnej poprawy nie widzę. Lekarz mówi, że lewe ucho brzydko wygląda, nie wiem czy to może mieć coś wspólnego. Jak wypłucze nos wodą morską to niby trochę lepiej się oddycha ale ciągle jest zatkany nos z jednej ze stron bardziej.

Czego mogą to być objawy ?
gooner92
Posty: 193
Rejestracja: 9 lis 2011, o 22:50

Re: Zatkany nos

Post autor: gooner92 »

Znajoma miała polip w zatoce szczekowej i przez ponad rok miała tak jak ty. Była też badana pod kątem alergii. Oczywiście to był jej przypadek, twój może być inny. Myślę że lekarz czegoś takiego by nie przeoczył, chociaż wjej przypadku dopiero trzeci lekarz wpadł na to, że to polip.

bania
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2012, o 13:37

Re: Zatkany nos

Post autor: bania »

Takie objawy są niepokojące. Przed chwilą znalazłam w internecie interesujący tekst o różnych chorobach układu oddechowego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości