Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: randomlogin »

No tak, ale znowu co znaczylo trudniej. Progi nie byly porownywalne, jesli testy byly rozne. Mozna bylo to oceniac tylko liczba osob na miejsce - co jest miara dosc. watpliwa.
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Karolajn18 »

Ammber pisze:KatarzynaZSDM:
Raczej jestem ciekawa jaka jest geneza tych bzdur, bo ktoś to jednak musi wymyślać.
bzdury i plotki wymyślane przez ludzi są WSZĘDZIE. wcale kierunek medycyna nie jest pod tym względem wyjątkowy. zamiast zastanawiać się nad genezą najlepiej po prostu je olewać i kierować się własnym rozumem.
________

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: ________ »

Dokładnie, bedziesz na studiach to dopiero sie nasłuchasz jak inne kierunki maja zapieprz.
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: ebedziebe »

Gumed 2010
Lekarski 169
Lek-dent 171

Takie sytuacje to ewenementy ale się mimo wszystko zdarzają
Awatar użytkownika
Ammber
Posty: 109
Rejestracja: 18 lut 2012, o 20:18

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Ammber »

No dobrze. Co odpowiadacie gdy słyszycie takie i podobne bzdury?
sylwia1508 Zdaję sobie sprawę, że na studiach będzie jeszcze gorzej, a w pracy zawodowej to już w ogóle. O tym co się nasłuchałam o zarobkach lekarzy to można by książkę napisać.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: randomlogin »

Nic. Zwlaszcza jesli jest to wypowiedziane tonem oczywistej oczywistosci, bo wiadomo, ze nie ma nawet co zaczynac dyskusji.
Powaznie, jestes w stanie jakos sprecyzowac gdzie konkretnie masz z tym problem?
Awatar użytkownika
pepsyna
Posty: 55
Rejestracja: 10 cze 2013, o 11:38

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: pepsyna »

Szczerze mówiąc do tej pory nie zwracałam uwagi na takie zachowania i komentarze.
Awatar użytkownika
Ammber
Posty: 109
Rejestracja: 18 lut 2012, o 20:18

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Ammber »

randomlogin pisze:Nic. Zwlaszcza jesli jest to wypowiedziane tonem oczywistej oczywistosci, bo wiadomo, ze nie ma nawet co zaczynac dyskusji.
Powaznie, jestes w stanie jakos sprecyzowac gdzie konkretnie masz z tym problem?
A jak byś zareagował na coś takiego: moja ciotka (której zresztą nikt w rodzinie nie lubi), dowiedziawszy się, że składam dokumenty do Poznania rzuciła coś takiego: Bo tam są niższe progi?". Chamstwo?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: randomlogin »

.normalne pytanie? Ja piernicze, tutaj mnostwo osob rekrutujac sie gdzies bierze pod uwage progi, zadna w tym ujma - jak ktos sie nie zna, to skad ma wiedziec, ze w Poznaniu prog jest akurat wysoki.
Poza tym tutaj juz wychodzisz poza ogolna tematyke checi studiowania medycyny, tylko opowiadasz o swoich relacjach z ciocia - czemu sadzisz, ze czyjs care-o-meter powinien chocby drgnac z tej okazji?

Tak obserwujac ten watek, znajac stosunek moich znajomych i tak dalej - tam gdzie inni widza po prostu zjawisko, albo nic nie widza, bo im po prostu obojetne, ty widzisz problem. Zupelnie nie rozumiem jak mozna to tak klasyfikowac.
Awatar użytkownika
Ammber
Posty: 109
Rejestracja: 18 lut 2012, o 20:18

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Ammber »

Nie znasz dalszej części rozmowy, bo prawie doszło do bójki z moją mamą i ciotka wyszła obrażona (bo jej synek to to i to). A wśród znajomych, którym matura nie poszła spotkałam się wręcz z agresją. Dlatego pytam czy to normalne.
Awatar użytkownika
Ammber
Posty: 109
Rejestracja: 18 lut 2012, o 20:18

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Ammber »

Po II: gdybyś dokładnie przeczytał moje wypowiedzi, zauważyłbyś, że nie określiłam tego jako problem", a zjawisko". Nie rozumiem czepiania się.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: randomlogin »

.no szkoda zebym odpowiadajac na twojego posta znal dalszy ciag, o ktorym nie napisalas. Zreszta co to zmienia? No to sie rodzenstwo pozarlo, serio chcesz nam o tym tutaj opowiadac?
I mozesz to nazywac zjawiskiem, ale ROBISZ z tego problem - sztucznie rozdmuchujesz cos co po prostu jest i raczej nikomu nie przeszkadza. Tobie najwyrazniej tak. Na pytanie czy to normalne juz pare osob odpowiedzialo. Daj temu zdechnac, albo powiedz co dokladnie cie w tym boli.
Awatar użytkownika
Ammber
Posty: 109
Rejestracja: 18 lut 2012, o 20:18

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Ammber »

Sam prosiłeś o konkret więc podałam konkretne przykłady.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości