Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Ammber
Posty: 109
Rejestracja: 18 lut 2012, o 20:18

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Ammber »

Cóż, pozostaje nam tylko przyjąć do wiadomości, że studenci z WÓMu to nadludzie.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Trzyszcz »

A najgorsi to są młodzi.
Awatar użytkownika
Candy1992
Posty: 164
Rejestracja: 24 maja 2012, o 11:42

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Candy1992 »

Ja znam takiego, który od 2 klasy liceum gadał, że on idzie na stomatologię i jakim on to będzie wspaniałym stomatologiem i jak mu doskonale idzie biologia. Nie to, że będzie próbował się dostać, tylko on IDZIE. Opowiadał o tym chyba wszystkim. Dobra, rozumiem, że ktoś może być pewny siebie, ale trzeba odróżniać pewność siebie od zwykłej pychy Nie można nawet było poruszyć tematu skąd jest tego taki pewny, jak mu pójdzie Bo przecież, co by nie było, nikt nie jest w stanie tego przewidzieć tak do końca Już nawet opowiadał gdzie gabinet otworzy, książki sobie pokupował i ostatecznie wylądował na farmie
Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: asia_asia »

Candy1992, czekałam na takie zakończenie :D a jednak los bywa przewrotny :D
Awatar użytkownika
Iblis
Posty: 77
Rejestracja: 16 maja 2013, o 16:51

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Iblis »

pelno na bio-chemach chirurgow, kardiologow, neurochirurgow no ale matura wszytsko zmienia (zazwyczaj).
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Pani_M »

Iblis pisze:pelno na bio-chemach chirurgow, kardiologow, neurochirurgow no ale matura wszytsko zmienia (zazwyczaj).
mnie śmieszyły gwiazdki z mojej klasy które się wszystkiego uczyły na pamięć i mówiły żę idą na medycyne(ogólnie 4/5 klasy tak twierdziło) , a teraz okazuje się że jednak położnictwo, fizjoterapia, biotechnologia górują
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: zoo_ »

Pani_M pisze:
Iblis pisze:pelno na bio-chemach chirurgow, kardiologow, neurochirurgow no ale matura wszytsko zmienia (zazwyczaj).
mnie śmieszyły gwiazdki z mojej klasy które się wszystkiego uczyły na pamięć i mówiły żę idą na medycyne(ogólnie 4/5 klasy tak twierdziło) , a teraz okazuje się że jednak położnictwo, fizjoterapia, biotechnologia górują
A potem taka gwiazdka przychodzi na forum, opowiada jak bardzo jej zależało i jak ciężko pracowała, a wszyscy na forum pocieszają życie jest niesprawiedliwe, zasługujesz na coś lepszego
Awatar użytkownika
bubunio
Posty: 55
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:20

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: bubunio »

Pełno osób z mojej klasy dziwiło się, że nie idę na medycynę, bo przecież jestem taka mądra. Sami uważali się, że przez swój wybór są ode mnie lepsi, traktowali mnie i mój wybór (weterynaria) z wyższością, bo przecież oni są Ci z medycyny. Po wynikach niestety ich marzenia okazały się fiaskiem, z mojej klasy dostała się na razie jedna osoba, reszta nawet nigdzie nie składała, bo wstyd. Nie czuję się lepsza, tylko trochę to przykre, że ludzie mówią tak dużo, co oni mogą, kim są, gdzie to nie pójdą i jakimi świetnymi lekarzami nie będą, a potem rzeczywistość ich łamie. Szkoda mi ich teraz. Nie każdy nadaje się na lekarzy. A jeśli lekarze mają czuć się lepsi od innych ludzi tylko przez ten fakt jaki kierunek skończyli. To szkoda mi ich już teraz.
Awatar użytkownika
Karpiu
Posty: 29
Rejestracja: 11 lip 2013, o 16:06

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Karpiu »

U mnie tez w klasie było 8 osób które mówiło ze IDZIE na medycynę, zwłaszcza jeden chłopak juz nam opowiadał jakie to specjalizacje go interesują dostała sie jedna dziewczyna (i ja najprawdopodobniej na stome). Reszta poszła na formacje, kosmetologie, chemie (wyżej wymieniony kolega), inżynierie biomedyczna, a dwóch zostaje w domu w celu poprawy matury za rok.
Dlatego jak mnie sie ktoś pytał jeszcze przed matura na co ide, zawsze mówiłam jeśli sie dostanę to na stomatologie. Ludzie dużo mówią, a potem mało z tego wychodzi

Awatar użytkownika
muoli
Posty: 66
Rejestracja: 17 lip 2013, o 15:33

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: muoli »

Moim zdaniem jak ktoś mówi, że idzie na medycyne/stomatologie/farmacje to nie jest nic złego. Sama nawet nie pamiętam kiedy się ktoś pytał to co odpowiadałam czy ide, czy chciałabym się dostać. Mało istotne jak dla mnie. Tylko jak ktoś zaczyna się wywyższać i jest pewny tego, że się dostanie to już trochę przeszkadza
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Giardia Lamblia »

W mówieniu, że gdzieś się idzie (czynność pewna) nie ma nic złego, dopóki rzeczywiście koniec końców się tam dochodzi. Też pamiętam, pod koniec 3 LO zacząłem w ten sposób się określać, co prawda nie wyszło za pierwszym razem, ale koniec końców się udało. Zresztą co innego wcierać innym w twarz ten swój hłehłe elitarny lekarski, a co innego po prostu wiedzieć gdzie się w życiu wyląduje.

A tych co wyżej srają niż d. mają - ja tam mam beczkę śmiechu w głębi duszy jak słucham ich napuszonych, nadmuchanych i nie z tego świata stwierdzeń a propos medycyny
blackannce
Posty: 19
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:26

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: blackannce »

ogólnie dziewczyna z klasy okłamała mnie co do swojego wyniku o 10% mowiac ze to ona najlepiej napisala w klasie a potem zonk bo na stronie bylo porównanie wynikow ludzi z naszej szkolyy i wyzszego wyniku od mojego nie bylo
okropna kłamczucha i koniec kropka
a co do plotek najbardziej sklonne są dziewczyny ech te zawistne dziewczyny
blackannce
Posty: 19
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:26

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: blackannce »

u mnie wszyscy byli pewni ze na priw sie dostana na pewno z palcem w dupie . a okazało się ze na prywatne dostała się tylko 1 dziewczyna
a na granicy jestem ja i koleżanka więc chwalą się chwalą a gówno z tego wychodzi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości