Zbiórka zużytych baterii

Jak chronimy środowisko w Polsce i na świecie. Co możemy zmienić na płaszczyźnie ekologii? Pomysły, projekty, pytania dotyczące ochrony środowiska.
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Zbiórka baterii- akcja z klasą?

Post autor: ziabol »

Kingu$ka pisze:Też mam ładowarkę, ale ona chyba nie ładuje do pełna. To znaczy, baterie nie maja już (chyba) takiej mocy i nie są już tak wytrzymałe jak na początku, gdy były nowe.
W zależności od jakości ładowanej baterii jest ona przenaczona do konkretnej ilości ładowań po której jej wydajność zaczyna spadać. Najpierw okilka procent az wkońcu bateria już nie może być więcej ładowana. Zastanawiałam się nad kupnem ładowarki, ale niestety w swej głupocie zakupiłam mp3ke która jest ładowana przez USB i za jakiś czas będę cierpiec z tego powodu.

Co do pojemników to widziałam taki w Dechatlonie.oprócz tego mignął mi się taki w jakimś miejscu, o ile isę nie mylę w jakimś kinie czy galerii. Ale ziabol czasami ma dziwne wspomnienia, rzec by można urojenie
SMawf
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2007, o 16:13

Re: Zbiórka baterii- akcja z klasą?

Post autor: SMawf »

U mnie w sklepach fotograficzych mozna zostawic takie baterie zużyte W Orange te sa pojemniki a w szkołach sa akcje za baterie mozesz dostac sadzonkę Λ
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Zbiórka baterii- akcja z klasą?

Post autor: dawidw »

U mnie nawet w Urzędzie Miejskim są takowe pojemniki
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Zbiórka baterii- akcja z klasą?

Post autor: ziabol »

A czy ta akcja jest u Was jakoś rozreklamowana Jakiś czas temu widziałam jeszcze plakaty na temat zbiórek baterii. teraz tak raczej ubogo z akcją informacyjną moja koleżanka zrobiła na mnie ostatnio wielkie oczy kiedy powstrzymałam ją od wyrzucenia baterii do zwykłego kosza O_o
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Zbiórka baterii- akcja z klasą?

Post autor: badger »

reklam nie zauważyłem. Wiadomo że w szkołach i przedszkolach dzieci były poinformowane. Ale ogólnie chyba wszyscy wiedzą że jest coś takiego jak pojemnik na zużyte baterie.
arti
Posty: 437
Rejestracja: 2 sty 2007, o 15:51

Re: Zbiórka baterii- akcja z klasą?

Post autor: arti »

U nas w szkole mięliśmy zrobić plakat na informatykę i mój wygrał a robiłem go 5 min.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości