zbyt szybki metabolizm

Problemy odchudzania oraz utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Sprawdź jak być FIT, co jeść a czego unikać, jak dobierać dietę.
Awatar użytkownika
Convallaria majalis
Posty: 107
Rejestracja: 27 cze 2013, o 12:59

Re: zbyt szybki metabolizm

Post autor: Convallaria majalis »

Aneta, wizyta u lekarza jest konieczna, to nie ulega wątpliwości. Ja bym także udała się do dietetyka, żeby ułożył Ci przykładowy ZDROWY jadłospis (a nie słodycze do tycia), tak, aby umożliwić Ci spokojne przybranie na wadze.

Jeszcze jedna rzecz. 5544 kJ to nie to samo co taka ilość kalorii!

Kod: Zaznacz cały

jednostek.pl/energii
z tego przelicznika wynika, że to ok. 1300 kcal.
Awatar użytkownika
aneta92xD
Posty: 159
Rejestracja: 11 maja 2010, o 14:45

Re: zbyt szybki metabolizm

Post autor: aneta92xD »

No dobra, wybiorę się w takim razie po raz kolejny na badania. Tym razem prywatnie na wszelki wypadek.
Wendigo pisze:Miałaś robioną gastroskopię? Jaki masz hematokryt? Czy czujesz się ogólnie osłabiona, jak Twoja kondycja? Masz jakieś dolegliwości bólowe? Jak sypiasz? Fajnie by było jak byś napisała przykładową dzienną dietę, o czym wspomina AnnaW_UO.
Gastroskopii nigdy nie miałam. HTC: 44,5% Osłabiona nie, ale mam mdłości po zjedzeniu kolacji (zazwyczaj się pojawiają o stałych porach: 21:00-21:30) Kondycję mam kiepską bo mam mało ruchu Czasem mnie pobolewa brzuch ale to zazwyczaj z rana (wtedy kibelek i jest ok ) albo właśnie po zjedzeniu (to tak bardziej na środku boli)
Przykładowa dieta. hmm

śniadanie- musli z mlekiem albo kanapki
obiad- jakaś zupa, drugie to zazwyczaj jakiś kotlecik z ziemniakami i surówką
kolacja- tosty z serem żółtym, kanapki itp.

No i między posiłkami jem oczywiście a to banana, a to jakieś ciastko, cukierka, tego typu rzeczy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości