Zdjęcie września

Fotografia przyrodnicza w portalu biolog.pl czyli porady, pomoc, aparaty cyfrowe oraz Twoje zdjęcia przyrodnicze

Głosuję na zdjęcie:

Czas głosowania minął 11 paź 2008, o 10:51

1) "Athene"
2
5%
2) "Czarna piękność"
1
3%
3) "Dzwonki"
1
3%
4) "Na koniec lata"
8
21%
5) "Przed pierwszym lotem"
13
33%
6) "Pszeniczny łan"
2
5%
7) "Rybołów"
1
3%
8) "Słoneczka"
4
10%
9) "T.Time"
5
13%
10) "Tajemnicza Syberia"
0
Brak głosów
11) "Ukryty w zbożu"
2
5%
12) "Żaba w locie"
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 39

Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Zdjęcie września

Post autor: Guru »

Konkurs fotograficzny zdjęcie miesiąca jest dla każdego z użytkowników forum, niezależnie od tego jakim sprzetem fotografuje i od jak dawna, każdy może wysłać zdjęcie na konkurs. Jest to przede wszystkim zabawa i o tym trzeba pamiętać. Jak również o tym by w razie wystawienia krytyki danego zdjęcia była ona konstruktywna i na odpowiednim poziomie.



Ważny komunikat!

Z powodów technicznych zdjęcie września bedzie prezentowane na pierwszej stronie razem ze zdjęciem października. Za opóźnienie bardzo przeraszamy.


-

Już wkrótce głosowanie na Zdjęcie października!
fiefior
Posty: 40
Rejestracja: 22 paź 2008, o 15:35

Re: Zdjęcie września

Post autor: fiefior »

yeast pisze:Jak jesteś taki mądry
Po pierwsze - mądra, jeśli już.


Po co się rozpisywać skoro pewnie i tak do nikogo to nie trafi?
Może w tym wypadku taką krytykę uznałam za słuszną.
I nie rozprawiajmy teraz o wyższości jajka nad kurą, bo doskonale wiemy, że ta dyskusja do niczego nie prowadzi i owszem - przyznaję się do błędu i przepraszam wszystkich, których uraziłam w jakikolwiek sposób
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Zdjęcie września

Post autor: Guru »

fiefior pisze:Może w tym wypadku taką krytykę uznałam za słuszną.
Krytyka zaczyna się od pewnego poziomu, Twoje stwierdzenie było nic nie znaczącym rzuceniem słów na wiatr o poziomie mniejszym od zerowego mającym na celu wzbudzenie oburzenia.

Od tej pory wszystkie posty nie będące na temat zdjęć będą kasowane i nagradzane ostrzeżeniami. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości