zdjęcie zimy

Fotografia przyrodnicza w portalu biolog.pl czyli porady, pomoc, aparaty cyfrowe oraz Twoje zdjęcia przyrodnicze
Awatar użytkownika
mila1301
Posty: 344
Rejestracja: 11 maja 2007, o 16:35

Re: zdjęcie zimy

Post autor: mila1301 »

michicho, poprawię się

Jakość może być taka sobie, gdyż zdjęcia te były robione ponad rok temu, zwykłym aparatem, a teraz są zeskanowane.

[ Dodano: Nie Gru 30, 2007 21:06 ]
zielona127, pierwsze zdjęcie z tych jesiennych wymiata Uwielbiam zdjęcia drzew (i nie tylko) odbijających się w wodzie Drugie też interesujące, choć zdecydowanie I przoduje.
michicho
Posty: 131
Rejestracja: 26 gru 2007, o 15:13

Re: zdjęcie zimy

Post autor: michicho »

zielona - łądne, zwłaszcza ta pierwsza, ale kolorowa jesień

mila - faktycznie jakość nie jest najlepsza, ale to jest w tym najlepsze, ta pierwsza fota jest super, nie wiem co tak dokładnie, ale mi sie strasznie podoba te łatki na tym ciemniejszym niebie - cool
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: zdjęcie zimy

Post autor: biolga »

To ja, ot tak, wrzuce swoją totalną, letnią, amatorszczyznę telefonem komórkowym
Awatar użytkownika
mila1301
Posty: 344
Rejestracja: 11 maja 2007, o 16:35

Re: zdjęcie zimy

Post autor: mila1301 »

Jak na komórkę to świetne zdjęcia , ale naprawdę są fajne, zwłaszcza 3 i 4, taka typowa natura
michicho
Posty: 131
Rejestracja: 26 gru 2007, o 15:13

Re: zdjęcie zimy

Post autor: michicho »

O kurcze, nie złą komórke musisz mieć

Mi sie 1 i 3 najbardziej podobają.
zielona127
Posty: 51
Rejestracja: 27 gru 2007, o 21:13

hmmm

Post autor: zielona127 »

Witajcie w Nowy Rok!

Bardzo ładne te zdjęcia z komórki. Naprawdę. W ogóle proponuję zorganizować jakiś konkurs
w szkole np.wycieczka do lasu komórką sfotografowana - i taki fotomontaż np. 5 zdjęć do przedstawienia jury.
Później ładnie wydrukować i zrobić gazetkę w szkole chociażby (bo widzę, że tu młodzież szkolna głównie pisuje). Ale zrobić jakąś trasę rowerową, wydać, sprzedawać później po 50 groszy itp.

Trzeba iść z duchem czasów i możliwości. W moich czasach np. nie było takich aparatów.telefonicznych. A szkoda.

Dziś zima się polepszyła za oknem trochę, śniegu nieco spadło. ale słońca nadal
nic:(.

Więc przesyłam wam w Nowy Roczek dwa zdjęcia zimowe me z lepszych czasów martwiąc się, ze moja jesień tu zaprezentowana (ta ze stawem) jedna zniknęła . jesien z mojego parku.zdjęcie archiwalne już chyba.jak staw zakopią niebawem.

Hmmm.
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: zdjęcie zimy

Post autor: biolga »

michicho pisze:O kurcze, nie złą komórke musisz mieć
Aparat tylko 2 megapiksele. zielona127 - bardzo podoba mi się 2 zdjęcie. Z konkursem bardzo fajny pomysł
michicho
Posty: 131
Rejestracja: 26 gru 2007, o 15:13

Re: zdjęcie zimy

Post autor: michicho »

No zdecydowanie technologia do przodu poszła.

Apropo zdjęc to zdecydowanie drugie mi się bardziej podoba.
Też sporo zdjęć mam i się zastanawiam czy nie załozyć nowego tematu, czy tutaj wrzucać mimo, że zdjęcia nie dotyczą zimy.


Biolga - moją sie nie da takich zdjęć robić ^^
Ostatnio zmieniony 1 sty 2008, o 15:48 przez michicho, łącznie zmieniany 1 raz.
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: zdjęcie zimy

Post autor: biolga »

Faktycznie, mały offtop się zrobił.

Hehe, ja nie mam nic specjalnego, nokie 6280.
zielona127
Posty: 51
Rejestracja: 27 gru 2007, o 21:13

Re: zdjęcie zimy

Post autor: zielona127 »

Witam,

dziękuję za docenienie mojego pomysłu. Czasem fajnie byłoby na korytarzu zobaczyć coś innego niż wystawki pań z języka polskiego (nie dajcie się im). A nie każda wycieczka rowerowa musi sprowadzić się do dnia wolnego. Można wybrać sobie trasę, dokładnie oznaczyć na mapie, narobić fotek w ciekawych miejscach, opisać w gazetce szkolnej chociażby. Czy lokalną stronę www zrobić jeśli ktoś ma ochotę (może i bardziej pożyteczne), poinformować ogół gdzie mogą się wybrać i co tam spotkać można

Wszyscy docenią taki trud przecież

pozdrawiam
z.
miodzio
Posty: 123
Rejestracja: 8 gru 2006, o 18:23

Re: zdjęcie zimy

Post autor: miodzio »

Zdjęcia z miodziowych wypraw 2 lata temu (po gminie Michałowo), robione aparatem cyfrowym
1.jpg
2.jpg
3.jpg
kilka lepszych zdjec moim skromnym zdaniem ^_^
Awatar użytkownika
mila1301
Posty: 344
Rejestracja: 11 maja 2007, o 16:35

Re: zdjęcie zimy

Post autor: mila1301 »

miodzio pisze: kilka lepszych zdjec moim skromnym zdaniem ^_^
Całkiem dobrym zdanie Te zdjęcia są świetne Pierwsze uchwycone z dobrego punktu, drugie zresztą też i trzecie też W ogóle bardzo, ale to bardzo mi się podobają. Nie ma co, zima (i nie tylko) jest bardzo fotogeniczna
Awatar użytkownika
DMchemik
Posty: 4052
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 23:43

Re: zdjęcie zimy

Post autor: DMchemik »

A tutaj zamieszczam ja fotki sprzed dwóch lat. Nie są najładniejsze, nie taki był cel tego DMchemikowego spaceru. Fotki zostały wykonanie podczas spaceru w sylwestra, po telefonie pewnej osoby z Gliwic, która pytała co sie u nas dzieje, bo cała aglomeracja śląska jest sparaliżowana i nic nie jeździ, więc fotki zrobiłem, by pokazać, że u nas jest 120 cm w dolinach i wszystko jeździ normalnie, choć może mieć opóźnienia. Ostatnia fotka została wykonana 13.II.05, gdy był najwyższy poziom pokrywy śnieżnej, przekraczający 140 cm w dolinach.
Załączniki
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
1.jpg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości