ZIELNIK

Masz problem z biologią na lekcjach? Czegoś nie rozumiesz? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań? Napisz o tym na forum!
Gość

Re: ZIELNIK

Post autor: Gość »

bagatha pisze:zaopatrz sie w dobra ksiazke do oznaczania najlepiej z rysunkami kolorowymi

np Klucz do oznaczania roslin autorstwa Szafera, tylko ze tam ryciny sa czarno biale, ale gatunki sa dokladnie scharakteryzowane
to ja

Re: ZIELNIK

Post autor: to ja »

potrzebuje jakis fajny pomysl na wykonanie zielnika
pomozcie
bagatha

Re: ZIELNIK

Post autor: bagatha »

napisz do mnie, wysle Ci cala instrukcje
pozdrowienia
monia

kupi zielnik z 30 roślinami -oznaczonymi

Post autor: monia »

hej chętnie kupie zielnik z 30 roślinami zielnymi oznaczonymi najlepiej jak najszybciej prosze o kontakt albo tylko rośliny podpisane oferuje 20 zł! ale cene moŻna jeszcze uzgodnić zainteresowabych prosze o kontakt 0000000000 dziekuje!


[moderator] na forum Biolog.pl obowiązuje zakaz zamieszczania ofert kupna i sprzedaŻy zielników
Gość

Re: SPRZEDAM ZIELNIK!!

Post autor: Gość »

Kinga pisze:RównieŻ mam do sprzedania zielnik. Składa się on z 30 roślin, kaŻda jest z opisem morfologicznym wydrukowanym, czytelna systematyka, rośliny są wraz z systemami korzeniowymi pozyskane w ramach moŻliwości oraz poprawnie zasuszone kwiatostany. Zielnik zrobiony w formacie A3! Jeśli chcecie mogę przesłać na maila przykładową stronę. Jeśli chodzi o to jaką ocenę by się za ten zielnik dostało, to oceniam go na 6!
Cena za cały zielnik to 0 zł+koszt przesyłki. Naprawdę warto!

Pozdrawiam
Kinga

[moderator] na forum Biolog.pl obowiązuje zakaz zamieszczania ofert kupna i sprzedaŻy zielników
Gość

Re: ZIELNIK

Post autor: Gość »

Droga Kingo!
Czy jest moŻliwość odkupienia od Ciebie tego zielnika?
Kontakt pod: gg XXXXXXX
Pozdrawiam:)
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2006, o 23:03 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
p4sqdk4

Re: SPRZEDAM ZIELNIK!!

Post autor: p4sqdk4 »

co? zielnik zadarmo? jak to mozliwe?
martula

Re: ZIELNIK

Post autor: martula »

czy te zielniki sa nadal aktualne, potrzebuje 40 roslin, ktore mozna zebrac w pazdzierniku moje gg XXXXXXX mail: [at].pl
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2006, o 23:01 przez martula, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

zielnik

Post autor: Gość »

:569: :569: *** sie taki zielniki to ja mogbe dostac nawet dzis za darmo glupia ******


moderator Chcesz bana na całe Życie? Zmień forum jak chcesz obraŻać innych.

Obraźliwy post zamieścił uŻytkownik z IP: 80.53.104.194 ia194.internetdsl.tpnet.pl Tuchola, Polska
Zyta

Re: ZIELNIK

Post autor: Zyta »

Karaluch pisze:8O PoŻałowania i karygodne są te posty. :evil: ToŻ to jest oszustwo! Jeszcze trochę i na portalu edukacyjnym teŻ zacznie się handel maturami i dyplomami studiów! Zrywanie roślin w celu odsprzedania ich w zielniku moŻna teŻ uznać za karalne an podstawie ustawy o ochronie przyrody. Mało kto wie ale w określonym zakresie ochronie prawnej podlegają od roku wszystkie rosliny dziko rosnące.
Pozdrawiam
Ale to dotyczy roślin dziko rosnących. Nie jest zabronione zrywanie roślin z własnej łąki i dalsza odsprzedaŻ! MoŻe ktoś ma inne zdanie?
Zielnik

Re: ZIELNIK

Post autor: Zielnik »

Co innego pisać za kogoś maturę czy pracę licencjacką, a co innego zrywać rośliny i je sprzedawać. Grzyby, jagody moŻna sprzedawać, to czemu nie moŻna sprzedawać roślin łąkowych? A jak łąka jest twoja, to co, teŻ nie wolno? To wszystkie chwasty na łące są pod ochroną?
Teba
Posty: 218
Rejestracja: 20 paź 2005, o 01:00

Re: ZIELNIK

Post autor: Teba »

Nie porównuj grzybów i jagód z zielnikiem. Zielnik na studiach to praca studenta podlegająca ocenie! Odkupienie zielnika i oddanie jako swojego (bo po to zwykle kupuje się zielniki) to zwykłe oszustwo! Za koszyk grzybów zaliczenia nie dostaniesz!
nomyzs114

Re: ZIELNIK

Post autor: nomyzs114 »

A ja uwaŻam Że robienie zielnika jest ok. Uczyzdolności taksonomicznych- jeśłi tego nie poćwiczymy to później w pracy praktycznej ni bedziemy potrafili poprawnie zebrać i oznaczyć gatunków. Ale jest idiotyzmem Żeby kaŻdy ze studentów robił swój zielnik i to na my-150 gat! Pozdr
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości