Zmartwienie... Nadrobić fizykę...

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ten w³a¶nie

Re: Zmartwienie... Nadrobić fizykę...

Post autor: ten w³a¶nie »

Szczecin nie wymaga fizyki, i przy okazji jest tam od ładnych paru lat jeden z najgorszych poziomów w Polsce. W duŻej mierze, Że obniŻają progi pkt. i nie liczą fizyki.
Rayne

Re: Zmartwienie... Nadrobić fizykę...

Post autor: Rayne »

W takim razie zostaje mi tylko biotechnologia :D myślicie,Że dałabym sobie rady tam z kiepską znajomością fizyki? Nie wiem jak jest na studiach ale jeśli chodzi o rekrutację to fizy nie trzeba.Np na Akademię Rolniczą w Krakowie trzeba zdać na maturze rozszerzoną biologię i chemię i biorą pod uwagę połówkową ocenę z j.polskiego i obcego.Patrząc na wymagania rekrutacyjne to dam radę się dostać.Ale czy się utrzymam na studiach?
w³asnie ten

Re: Zmartwienie... Nadrobić fizykę...

Post autor: w³asnie ten »

prawie na kaŻdym kierunku przyrodniczym potrzebna jest znajomość fizyki )
Alę ją moŻna pokochać przecieŻ to jest nasz świat w liczbach i literkach :)
DIANKA

Re: Zmartwienie... Nadrobić fizykę...

Post autor: DIANKA »

WITAM JA JESTEM STUDENTK¡ 4 ROKU CHEMII NA UJ W KRAKOWIE I NA WAKACJACH UDZIELAM KOREPETYCJI Z CHEMII I INNYCH PRZEDMITÓW(ANGIELSKI, MATMA, ITP.), MAM W TYM DO¦WIADCZENIE.MY¦LÊ, ¯E SPOKOJNIE MOGÊ PRZYGOTOWAÆ CIE DO MATURY ALBO NADROBIÆ Z TOB¡ ZALEG£OSCI W CI¡GU TYCH DWÓCH MIESIÊCY. ZAPRASZAM LUDZI Z £ANCUTA I OKOLIC. 8)
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: Zmartwienie... Nadrobić fizykę...

Post autor: ziomalka »

DIANKA pisze:ZAPRASZAM LUDZI Z ŁANCUTA I OKOLIC.
witam Zioma z mojego city hehe
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości