Zmiana tematu pracy badawczej!

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Awatar użytkownika
Matthiu
Posty: 111
Rejestracja: 5 sie 2015, o 14:30

Zmiana tematu pracy badawczej!

Post autor: Matthiu »

Cześć ludziska!

Sprawa jest pilna, a nawet bardzo. :p Otóż gdy wysyłałem w czerwcu wniosek dotyczący zgłoszenia udziału w olimpiadzie biologicznej to podałem temat mniej więcej taki: Wpływ zanieczyszczeń związków fluoru na wzrost i rozwój rzodkiewki". Naprawdę nie miałem innego pomysłu na doświadczenie, a na pomoc nauczyciela nie miałem co liczyć bo już dostaliśmy trzeciego (co chwile nam zmieniają) i żaden z nich jakoś skory do współpracy nie był, no ale cóż.

Wracając do tematu, to okazało się, że tych związków fluoru nie pozyskam w takiej formie jakiej bym chciał -chyba, że chciałbym się potruć - więc zmieniłem temat w wakacje na Wpływ działalności dżdżownic na wzrost i rozwój sałaty masłowej". Doświadczenie jest już prawie na dokończeniu, sałata urosła jak chciałem, dżdżownice również dobrze się spisały. I właśnie w tym momencie dotarło do mnie, że przecież temat pracy we wniosku podałem zupełnie inny! Doświadczenie już prawie skończone a tu taki klops. No cóż. Co sądzicie? Uda mi się zmienić jeszcze tytuł pracy wysyłając do nich odpowiednie pismo? Będę jeszcze dzwonić i błagać ich o to, ale to swoją drogą. W wakacje miałem również operację i to m.in dlatego zapomniałem o zmianie tytułu pracy.

Mieliście podobny przypadek zmiany tematu we wrześniu? :O Jak się owe sprawy zakończyły?

czekam z niecierpliwością na odpowiedzi!
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Zmiana tematu pracy badawczej!

Post autor: Smile_Forever »

Matthiu, znałam sporo przypadków zmiany tematu pracy we wrześniu, a nawet znałam przypadki osób, które dopiero we wrześniu zdecydowały się na udział w Olimpiadzie i w ogóle nie zgłaszały tematów we wcześniejszym roku szkolnym. Dlatego myślę, że skoro oni wszyscy nie mieli z tym żadnego problemu, Ty też nie powinieneś. Oczywiście trudno mi powiedzieć, jak sprawy się mają w innych okręgach niż mój, ale nie słyszałam, żeby komuś odmówili możliwości zmiany tematu. Zadzwoń do komitetu okręgowego i wyjaśnij sytuację, na pewno wszystko się pomyślnie zakończy .
Awatar użytkownika
Matthiu
Posty: 111
Rejestracja: 5 sie 2015, o 14:30

Re: Zmiana tematu pracy badawczej!

Post autor: Matthiu »

Dzięki za odpowiedź kochana


p.s nie wiem dlaczego zmieniłaś nick, masz już renomę na tym forum to się jej trzymaj
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości