Zmiana wyniku z matury wpisanego przez pomyłkę

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
kamil2222
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2019, o 11:14

Zmiana wyniku z matury wpisanego przez pomyłkę

Post autor: kamil2222 »

Witam mam pytanie czy może się ktoś spotkał z takim przypadkiem fatalnym jak ja ... Otóż rekrutacja już trwa w dobre i dzisiaj spoglądając w zakładkę kryteria oceny okazało się że wpisałem o jeden procent niższy wynik niż ten który mam na maturze ;/ . Teraz meritum : Czy mam szanse po napisaniu podania do komisji rekrutacyjnej o zmianę wyniku tzn.uwzględnienie tego jednego procenta w rekrutacji do góry ? Bo wiem że z odwołań tam zmieniają ciągle tylko czy właśnie mi będą chcieli to zrobić czy też może unieważnią całe zgłoszenie rekrutacyjne... Piszę bo jest sobota będę tam dzwonił ale dopiero w poniedziałek . Pytam się bo może ktoś miał już taką sytuację lub słyszał , a sprawa jest dla mnie poważna (dlatego że boję się jak się dostanę i będę składał papiery to unieważnią moje miejsce) . Proszę o pomoc :beczy:
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Zmiana wyniku z matury wpisanego przez pomyłkę

Post autor: Mårran »

Zaraz w poniedziałek rano zadzwoń do komisji rekrutacyjnej i wyjaśnij sprawę. Na Twoją korzyść przemawia fakt, że zaniżyłeś swoj wynik, a nie zawyżyłeś.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość