ZOOFIZJOTERAPIA

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
shhake
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 15:19

ZOOFIZJOTERAPIA

Post autor: shhake »

Witam wszystkich
Jest na forum ktoś, kto wybiera się na nowo otworzony kierunek na wydziale hodowli i biologii zwierząt UTP w Bydgoszczy- zoofizjoterapię? Z tego co udało mi się wywnioskować, tylko tam oferują uzyskanie tytułu inżyniera, później magistra. W innych placówkach istnieje możliwość ukończenia tylko studium. Kierunek wydaje się ciekawy i może być całkiem zadowalającą alternatywą dla tych, którym się nie udało dostać na wetę .
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: ZOOFIZJOTERAPIA

Post autor: KatarzynaZSDM »

Nie wiem nic o tym kierunku ale za to wiem, że takie osoby są potrzebne

shhake
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 15:19

Re: ZOOFIZJOTERAPIA

Post autor: shhake »

Studia są pierwszy rok. W Bydgoszczy. Fakt, brakuje ludzi, którzy mieliby wykształcenie w tym kierunku.

Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: ZOOFIZJOTERAPIA

Post autor: KatarzynaZSDM »

A w innych rejonach Polski jest taki kierunek?
Myślę, że to przyszłościowy zawód, ludzie coraz bardziej dbają zwierzęta. Gdyby w moim mieście był taki zoofizjoterapeuta wysłała bym do niego mojego pieska, jest po operacji.

shhake
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 15:19

Re: ZOOFIZJOTERAPIA

Post autor: shhake »

W innych miastach można zrobić kurs, studium. Więc takich zoofizjoterapeutów na pewno trochę w Polsce jest. Z tego co wiem to tylko w Bydgoszczy można to studiować i uzyskać w związku z tym tytuły zawodowe. Możesz poszukać w internecie ludzi, którzy się tym zajmują. Na pewno ktoś w Twojej okolicy się znajdzie, a jak nie - dojadą z innego miasta. To pewnie dodatkowy koszt.
Co było Twojemu psu?

Natka28
Posty: 20
Rejestracja: 27 paź 2014, o 14:50

Re: ZOOFIZJOTERAPIA

Post autor: Natka28 »

Witajcie!
Czy ktoś w tym roku wybiera się na zoofizjoterapię do Bydgoszczy?

I pytanie czy są na forum studenci zoofizjoterapii i mogliby opowiedzieć nieco o tym kierunku? Jest to moja alternatywa dla weterynarii, mam nadzieję, że to dobry wybór. Jestem z Katowic, więc musiałabym się przenieść
Może zna ktoś progi z poprzednich lat? Udało mi się znaleźć wzór na obliczenie ile miałabym pkt, ale na co mi to, skoro nie wiem jakiego wyniku oczekują. Chociaż możliwe, że będą zmiany, bo rozszerzonej biologii nie liczą już x4, a minimalnie mniej - 2B(pp lub 1,5pr).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości