zoopsychologia, zoologia ...

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
_angel_
Posty: 22
Rejestracja: 1 maja 2007, o 15:16

zoopsychologia, zoologia ...

Post autor: _angel_ »

Witam ]
W tym roku pójde do trzeciej kalsy gimnazjum więc juz niedługo będę musiała zdecydowac się gdzie idę dalej Chcę aby ta decyzja była przemyślana. Tylko sama do końca nie wiem co bym w przyszłości chciała robić. Najbardziej co do mnie przemawia do zoopsychologia. Chociaż wiem, że w Polsce to b. mało popularny zawód. I czy to prawda, że mogą zostać nim i weci i psychologowie czy tylko psychologowie? No i z czego trzebaby zdawać maturę aby iść na psychologię? Do jakiej najlepiej iść szkoły po gimnazjum?
No i jak ma się sprawa z zoologią i zootechniką? Co po takich studiach mogłabym robić? Czym takie osoby się zajmują? No a może są jeszcze jakieś pokrewne kierunki?
I jeszcze takie pytanie. Gdybym w przyszłości chciałabym tresować psy do pomocy dla niewidomych to co musiałabym zrobić, gdzie iść itp?

Pozdrawiam i z góry dziękuję ]
paol
Posty: 101
Rejestracja: 23 mar 2007, o 21:29

Re: zoopsychologia, zoologia ...

Post autor: paol »

Na Uniwerytecie Gdańskim na psychologię wmagają dwa przedmioty z czterech, a są to: matematyka, fizyka, historia i biologia, więc profil matematyczno-fizyczny byłby najlepszy. Ale na weterynarię wymagają biologię i chemię, wię profil biologiczno-chemiczny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość