Chciałabym zostać zootechnikiem

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
Awatar użytkownika
asiaa272
Posty: 169
Rejestracja: 22 paź 2009, o 14:22

Re: Zootechnik-pomocy!!!

Post autor: asiaa272 »

asiaa272 pisze:OJ cenie szczerość
No dobrze to co teraz mi polecasz najlepsze wyjście, wykluczając ślub z wiochmenem
Jest jakaś inna opcja, praca?
A kto się nadaje na weterynarię?
Mam mętlik w głowie
Jak już wspomniałam jestem w TECHNIKUM OCHRONY ŚRODOWISKA może da się z tym kierunkiem dobrze coś powiązać?
Ponawiam)
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Zootechnik-pomocy!!!

Post autor: Korczaszko »

:*:*:* trollu
Awatar użytkownika
asiaa272
Posty: 169
Rejestracja: 22 paź 2009, o 14:22

Re: Zootechnik-pomocy!!!

Post autor: asiaa272 »

Juchuu
Awatar użytkownika
DrTrutek
Posty: 720
Rejestracja: 22 cze 2009, o 19:36

Re: Zootechnik-pomocy!!!

Post autor: DrTrutek »

Jak mogłeś - Korczaszko - tak brzydko nazwać naszą przesympatyczną Asię! Chyba nie wiecie - Korczaszko - co to jest troll!? To maszyna do ładowania obornika. Spórzcie - Korczaszko - na zdjęcie tej śliczności Asi. Czy przypomina maszynę? Oj - Korczaszko - Wy mi się poprawcie
asiaa272, - Korczaszko Cię obraził, ale nic to . W życiu trzeba wiele przejść. A co do twojego problemu? IMO - kończ te techników i idź na studia o tym samym kierunku. Przynajmniej znajdziesz pracę umysłową, gdzieś w urzędach. A co do fascynacji zwierzątkami - to tak jak pisał Misiek vet - nic nie stoi na przeszkodzie by sobie coś hodować i zajmować się tym po pracy jako hobby. Pozdrawiam i całuję w twoją słodką buźkę.
Alfons Trutek.
Awatar użytkownika
asiaa272
Posty: 169
Rejestracja: 22 paź 2009, o 14:22

Re: Zootechnik-pomocy!!!

Post autor: asiaa272 »

No dobrze dobrze jeszcze się odezwę
Tey a co wy macie do mnie hmmm?
O co wam chodzi? bo nie rozumiem
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Zootechnik-pomocy!!!

Post autor: Korczaszko »

asiaa272, nie do Ciebie tylko do internetowego trolla. Nie chce mi się go więcej karmić, więc nara. A kto nim jest łatwo zauważyć. choć jak na trolla jest całkiem zabawny :*:*:*
Awatar użytkownika
asiaa272
Posty: 169
Rejestracja: 22 paź 2009, o 14:22

Re: Zootechnik-pomocy!!!

Post autor: asiaa272 »

Ahaa okej a ty jak sądzisz jakie jest najlepsze wyjście dla mnie?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Zootechnik-pomocy!!!

Post autor: Korczaszko »

zootechniki też nie polecam, jak coś to już lepiej weterynaria - ale to nie zapewni Ci uroczej pracy ze zwierzętami
Awatar użytkownika
asiaa272
Posty: 169
Rejestracja: 22 paź 2009, o 14:22

Re: Zootechnik-pomocy!!!

Post autor: asiaa272 »

Okej muszę wszystko przemyśleć za jakiś czas się odezwę pewnie
Awatar użytkownika
asiaa272
Posty: 169
Rejestracja: 22 paź 2009, o 14:22

Re: Zootechnik-pomocy!!!

Post autor: asiaa272 »

A właściwie czemu twoim zdaniem nie zootechnik?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Zootechnik-pomocy!!!

Post autor: Korczaszko »

Bo najpewniej nie dostaniesz pracy w zawodzie, a jeśli Ci się poszczęści i tak ową znajdziesz to będzie to dża hodowla, na której nikt się nie cacka ze zwierzętami, po prostu przygotowują je na rzeź. Tylko nie wiem co tam ten zootechnik będzie robił. Układał dawki pokarmowe?
Można jeszcze pracować w miejscu gdzie produkują pasze
Ogólnie moje - może błędne - wyobrażenie to takie, że to będzie praca w fabryce produkującej zwierzęta i produkty zwierzęce. Na prawdę coś takiego Cię interesuje?
Awatar użytkownika
asiaa272
Posty: 169
Rejestracja: 22 paź 2009, o 14:22

Re: Zootechnik-pomocy!!!

Post autor: asiaa272 »

No niestety nie Cholercia to ja już nie wiem co mam zrobić chyba zrezygnuje z tego kierunku jeżeli mam tak pracować a może jest inna praca?
A co trzeba zrobić żeby np. tresować psy policyjne itp. albo zoopsycholog?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Zootechnik-pomocy!!!

Post autor: Korczaszko »

Paru zootechników na krzyż pewnie wyląduje w jakimś parku safari, na jakiejś większej stadninie koni, a tak to nie wiem
Nie wiem czy zawód zoopsychologa jest jakoś prawnie regulowany - w sensie kto może się tak nazwać. odnoszę wrażenie że każdy kto chce. Ale tu też wydaje mi się, że dobrze mieć przed nazwiskiem lek. wet. a dalej interesować się behawioryzmem i zoopsychologią - jakieś kursy, szkolenia.
Tresura psów policyjnych? Chyba kursy i szkolenia. Koleżanka teraz w ramach wolontariatu ma szkolić psa dla niewidomych, znaczy jeśli zostanie wybrana więc można takie rzeczy robić w ten sposób i zdobywać doświadczenie, ale nie mam pojęcia jak się w to wkręciła.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości