Zotechnika

Dyskusje o zwierzętach domowych jak psy, koty, gryzonie, rybki, szynszyle i tchórzofretki ale również ptaki, gady i płazy.
Awatar użytkownika
BioDan
Posty: 523
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 18:00

Zotechnika

Post autor: BioDan »

Jeżeli chcemy się wybrać na studia zootechniczne to do jakiego liceum trzeba iść? Na profil BCH? Jeżeli tak, to czy biologia i chemia są trudne w liceum? Aha i jeszcze jedno czy fizyka na studiach jest ważna?
igaly
Posty: 23
Rejestracja: 4 paź 2007, o 13:26

Re: Zotechnika

Post autor: igaly »

po raz: jeśli człowiek sie systematycznie uczy, przykłada się do nauki i chce sie uczyć to nic nie jest trudne
po dwa: skoro interesujesz się takimi dziedzinami nauki to uczenie się nie stworzy ci problemów
po trzy: wszystko jest trudne nim stanie sie proste

co do fizyki na studiach ja obierając sobie kierunek nauki edukacja zdrowotna z rehabilitacja, spotkałam się z obowiązkowym przedmiotem fizyki, biomechaniki itd co wszystko łączy sie ze sobą. więc skoro będziesz miał na studiach fizykę to na pewno będzie ważna!
powodzenia.
daruś
Posty: 13
Rejestracja: 12 sty 2008, o 18:01

Re: Zotechnika

Post autor: daruś »

Ja jestem w drugiej klasie liceum o prof biol/chem biologia to sama przyjemność, z chemią troszkę gorzej ale to tylko i wyłącznie wina zmarnowanego czasu w gimnazjum, a naprawdę jak uczysz się systematycznie to wszystko jest łatwe:)
Microtus
Posty: 23
Rejestracja: 23 sty 2008, o 09:03

Re: Zotechnika

Post autor: Microtus »

Jestem po zootechnice na sggw. Generalnie studia są dość łatwe.
Biol-Chem najlepiej wybrać i trochę się chemii pouczyć. Pierwsze trzy semestry są najgorsze.
Co ważne nie olewać matematyki. Jest jej (a raczej statystyki w różnych wydaniach) sporo na tych studiach (ze 4-5 przedmiotów).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości