zwierzęta których nie lubimy/boimy się

Dyskusje o zwierzętach domowych jak psy, koty, gryzonie, rybki, szynszyle i tchórzofretki ale również ptaki, gady i płazy.
DK
Posty: 131
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 14:07

Re: zwierzęta których nie lubimy/boimy się

Post autor: DK »

A ja nie boje sie pajakow ani robakow, ani myszy ani szczurow, tylko. krolikow:P maja zawsze taki bezuczuciowy wyraz twarzy i nigdy nie wiadomo czy jest im milo czy chca Cie dziabnac:P
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: zwierzęta których nie lubimy/boimy się

Post autor: stellar »

nie znoszę os i szczurów ble x|
Blade
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2009, o 20:32

Re: zwierzęta których nie lubimy/boimy się

Post autor: Blade »

ja też się boje takich większych pająków a tych małych to nie
alexiss1
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2009, o 20:37

Re: zwierzęta których nie lubimy/boimy się

Post autor: alexiss1 »

Ja nie lubię pająków, węży, jaszczurek, glizd itd. Brzydzi mnie to.
mokia
Posty: 16
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:25

Re: zwierzęta których nie lubimy/boimy się

Post autor: mokia »

Hmmm. boje się mrówek
Delfin
Posty: 52
Rejestracja: 22 mar 2009, o 13:09

Re: zwierzęta których nie lubimy/boimy się

Post autor: Delfin »

Może się zdziwicie, ale nie ma takiego gatunku zwierząt, którego nie lubię. Mam oczywiście swoje ukochane gatunki, ale odczuwam sympatię wobec wszystkich zwierząt. Nie istnieje również zwierzę, którego bałbym się.
Anes
Posty: 8
Rejestracja: 22 mar 2009, o 14:47

Re: zwierzęta których nie lubimy/boimy się

Post autor: Anes »

Jedyne co mnie męczy od urodzenia to arachnofobia. Na widok pająka dostaję histerii. Trochę to męczące i jest powodem drwin znajomych , niestety.
niesianiesia
Posty: 31
Rejestracja: 8 maja 2010, o 15:52

Re: zwierzęta których nie lubimy/boimy się

Post autor: niesianiesia »

o Wy ludzie strachliwi i bojaźliwi! Gdybyście stanęli oko w oko z niedźwiadkiem, lwem czy hieną, to te Wasze żuczki, pajączki, korsarze byłyby Wam najlepszym przyjacielem.
poważnie, to sama się czasem żaby boję, bo mam łaskotki i wszytko co mnie dotyka łaskocze D ale pomyślcie sobie co by było gdybyście spotkali niedźwiedzia albo dzika :O
kiedys pan od Biologii mnie uspokoił gdy tłumaczył ze takie zwierzątka na ogół nic złego nam nie zrobią i boją się nas bardziej niż my ich, strach to tylko nasza wyobraźnia ]
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: zwierzęta których nie lubimy/boimy się

Post autor: yeast »

Dzika spotykałam wiele razy i jeszcze mi nic nie zrobił. Pająków też sie nie boję, ale rozumim, że tego typu strach może mieć podłoże ewolucyjne - jak cię czarna wdowa użre to tylko razP.
Awatar użytkownika
pio91
Posty: 306
Rejestracja: 26 maja 2010, o 11:59

Re: zwierzęta których nie lubimy/boimy się

Post autor: pio91 »

Sunflower77 pisze:
Ja właśnie boję się właśnie duży i groźnych psów
Ja mam odwrotnie-dużych się nie boję, natomiast przed małymi wole zwiewać, te małe są najgorsze, najgłośniej szczekają i samo to w sobie mnie przeraża
generalnie nie boję się żadnego zwierzaka, dopóki nie naruszy mojej strefy
Powiem słowami Czesława Niemena-"mam tak samo jak ty
Też się ich boję (chociaż lęk przed psami już mi o odszedł) , a do tego jeszcze pareczniki.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: zwierzęta których nie lubimy/boimy się

Post autor: godziasia »

hmm, trochę psów, trochę os i bardzo pająków innymi słowy, na psy i osy reaguję po prostu próbą trzymania się od nich z daleka, natomiast na widok pająka (nie ważne, kosarz, krzyżak czy inne paskudztwo) mam atak histerii - w domu wiedzą, że jak wrzeszczę, znaczy że pająk mnie napadł i nic, nic mnie nie przekona, że to fascynujące stworzenia, nie dla mnie i wiem, że to śmieszne, przecież te nasze polskie to nic mi nie mają prawa zrobić, no ale. przed myszami, żabami czy dżdżownicami nie mam żadnego wstrętu, mogę je wziąć na ręce, no problemo (jak kopiemy w ogródku to zawsze ratuję dżdżownice przed szpadlem )
Awatar użytkownika
Olis
Posty: 73
Rejestracja: 10 paź 2009, o 12:55

Re: zwierzęta których nie lubimy/boimy się

Post autor: Olis »

ŻABY.

Wszystko w tym temacie. Grrrh.
Awatar użytkownika
danko
Posty: 51
Rejestracja: 19 mar 2010, o 16:17

Re: zwierzęta których nie lubimy/boimy się

Post autor: danko »

Zdecydowanie nie lubię gołębi tych co w miastach żyją. Są zbyt natarczywe i srają mi na balkon.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości