ANALITYKA MEDYCZNA NA UMB

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
Julia90
Posty: 60
Rejestracja: 1 maja 2008, o 11:43

ANALITYKA MEDYCZNA NA UMB

Post autor: Julia90 »

kto z obecnych na biologu dostal sie na analityke medyczna w bialymstoku? szukam jakiejs bratniej duszy bo wszystkie kolezanki ida do Lbn i w bialym nikogo nie bede znala/
efxx
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2009, o 14:34

Re: ANALITYKA MEDYCZNA NA UMB

Post autor: efxx »

Julia90 pisze:kto z obecnych na biologu dostal sie na analityke medyczna w bialymstoku? szukam jakiejs bratniej duszy bo wszystkie kolezanki ida do Lbn i w bialym nikogo nie bede znala/
ja wybieram się do Białegostoku na analityke, jak chcesz to napisz na gg: 9229497
yaza0701
Posty: 20
Rejestracja: 17 lip 2009, o 20:33

Re: ANALITYKA MEDYCZNA NA UMB

Post autor: yaza0701 »

Ja się dostałam - ale jest już wątek o tych, co się podostawali w tym roku. To może w tym się poudzielają wszyscy, i ci, co sie dostali i ci, co już studiują?

Nie róbcie prywaty na gg, dajcie się ludziom nawzajem zapoznać, bo mamy już tylko niecały miesiąc (25.09. szkolenie biblioteczne!)

Jak z szukaniem miejsca dla siebie? Ja dzisiaj byłam oglądać mieszkanie, mam nadzieję, że jutro wrócę podpisać umowę, ale najpierw muszę obgadać to z rodzicami a, wszyscy kimają od 21:00 O.o

generalnie z Białego wyjeżdżałam dziś zachwycona, bardzo fajne miasto, no i można się najeść i napić za 8,50 zł
paula18
Posty: 235
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 12:16

Re: ANALITYKA MEDYCZNA NA UMB

Post autor: paula18 »

Kochani,właśnie pozostał niecały miesiąc i przydałoby się zintegrować Białystok faktycznie bardzo fajne miasto,ciesze sie że bede tam studiować.Prywaty nie róbmy,ale jakby co to piszcie na gg
Jadzia05
Posty: 30
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 20:45

Re: ANALITYKA MEDYCZNA NA UMB

Post autor: Jadzia05 »

I ja
yaza0701
Posty: 20
Rejestracja: 17 lip 2009, o 20:33

Re: ANALITYKA MEDYCZNA NA UMB

Post autor: yaza0701 »

Kurczę, za dużo to nas nie ma - albo reszta się nie odzywa Moi mili, ale wiecie, że już 25.09 mamy szkolenie biblioteczne?
paula18
Posty: 235
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 12:16

Re: ANALITYKA MEDYCZNA NA UMB

Post autor: paula18 »

tak,właśnie 25 mamy to szkolenie.ciekawe jakie numerki wylosujemy. trochę jestem zawiedziona ze tak mało osób się odzywa
yaza0701
Posty: 20
Rejestracja: 17 lip 2009, o 20:33

Re: ANALITYKA MEDYCZNA NA UMB

Post autor: yaza0701 »

Jakie numerki? Jezu, jak ja mało wiem xD

Gdzieś czytałam, że tradycyjnie po szkoleniu jest impreza integracyjna - tyle tylko, ze szkolenie ma być 8:00-9:00, to co, ja mam się integrować od 9 rano?
paula18
Posty: 235
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 12:16

Re: ANALITYKA MEDYCZNA NA UMB

Post autor: paula18 »

heh numerki sie losuje i zależy jaki dostaniemy to takie ksiażki będzie można dostać.jak jakiś koncowy to podobno nie wszystkie ksiażki się dostanie.tak słyszałam.a co z tą impreza integracyjna
yaza0701
Posty: 20
Rejestracja: 17 lip 2009, o 20:33

Re: ANALITYKA MEDYCZNA NA UMB

Post autor: yaza0701 »

Nie mam pojęcia ale cyt: i tak najlepsza jest impreza integracyjna po szkoleniu bibliotecznym. Źródło: chyba grono

Podejrzewam, że od naszej inwencji twórczej zależy czy gdzieś się wybierzemy i jak bardzo chce nam się integrować Ja po dwóch tygodniach spędzonych samej w białymstoku za integrację pewnie dam się pokroić.
paula18
Posty: 235
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 12:16

Re: ANALITYKA MEDYCZNA NA UMB

Post autor: paula18 »

a jestes teraz w bialym samaja zamierzam z moja kolezanka Ewunia(tez z analityki)sprowadzic sie do Bialego tak okolo 20 wrzesnia.a jak Ci sie kochana podoba w Białymi gdzie mieszkasz
yaza0701
Posty: 20
Rejestracja: 17 lip 2009, o 20:33

Re: ANALITYKA MEDYCZNA NA UMB

Post autor: yaza0701 »

Jeszcze nie jestem w Białym, zaczynam się sprowadzać od 15 września. Mam mieszkanie na Zachodniej, wczoraj podpisywałam umowę XD Szaleństwo, byłam w tym mieście w sumie 3 razy, ale podoba mi się szalenie. Na pierwszy rzut oka takie nieco rozwleczone, ale jak pojeździłam z bratem mojego chłopaka i jego dziewczyną (oboje 3 rok studiów) i posłuchałam ich historii - a następnie zjadłam wielki obiad za 6.50 zł i wypiłam średnio rozcieńczone piwo za 2,00 zł to absolutnie nie żałuję, że tu zostanę.

A piwo kupiłam w zestawie obiadowym, ofercie specjalnie dla studentów:
- Dzieńdobry, bo widzi pani, legitymacje studenckie zostawiliśmy w samochodzie, ale. można prosić do tego jeszcze piwo?
paula18
Posty: 235
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 12:16

Re: ANALITYKA MEDYCZNA NA UMB

Post autor: paula18 »

heheh ja byłam w Białym 2 razy i tez bardzo mi sie podoba.to miasto jest takie jakies.swoje kurcze ja to mam problem jak ja sie z tym wszystkim zabiore do Bialego. a jesli chodzi o impreze integracyjna to pewnie jest tak jak mówisz kochana ze to zalezy od naszej inwencji.no ale ja na nasza inwencje licze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość