Rekrutacja na Farmację-pytanie

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
lipton1990
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 22:26

Rekrutacja na Farmację-pytanie

Post autor: lipton1990 »

Witam,zauważyłem,że od dłuższego czasu na farmacji nie ma kompletu miejsc.Obecnie wolnych jest 6 miejsc.Ja niestety z wynikiem 158pkt. zajmuję obecnie dopiero 15 miejce pod kreską,więc nawet gdyby przede mną nie było chętnych to nie zdążyłbym się dostać na studia do końca trwania rekrutacji,czyli do 30 września.Właśnie stąd moje pytanie,czy orientuje się ktoś może co się stanie jeśli do 30 września nie zapełnią się wszystkie miejsca? Czy rekrutacja zostanie wtedy przedłużona i będę miał jeszcze czansę w jakiś sposób się dostac? Kontaktowałem się e-mailowo z uczelnią i Pani odpisala mi że decyzję w tej sprawie podejmie komisja,jednak jak na razie nie mam o tej decyzji żadnych informacji. Jeżeli ktoś coś w tej sprawie wie to proszę o odpowiedź,Krzysiek
Awatar użytkownika
Alchemist
Posty: 80
Rejestracja: 27 wrz 2007, o 16:04

Re: Rekrutacja na Farmację-pytanie

Post autor: Alchemist »

W Lublinie od kilku lat prowadzą we wrześniu coś jakby dodatkową rekrutacje. Zazwyczaj w ostatnim tygodniu i wygląda to jak normalna rekrutacja(płaci się itd). Może w niej uczestniczyć każdy z określoną przez uczelnie liczbą punktów, bez względu na to czy wcześniej brał udział w rekrutacji,czy też nie.

Tak niby koniec września,ale rok temu to nawet jeszcze w październiku łapali tak ludzi byle by im próg specjalnie nie spadł
mariovccg
Posty: 105
Rejestracja: 25 sty 2008, o 10:36

Re: Rekrutacja na Farmację-pytanie

Post autor: mariovccg »

w tym tak nie było są normalnie listy teraz 29 września jestem w pierwszej piątce osób z identyczną liczbą pkt, oby się udało
kasi15
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2009, o 20:07

Re: Rekrutacja na Farmację-pytanie

Post autor: kasi15 »

widzę, ze nie jesem sama. juz dostaję załamania, tyle czasu czekać a wczoraj dowiedziałam się, że w Bydgoszczy (tam gdzie mialam największe szanse) są wolne 4 miejsa a chętnych na nie jest 9 osób więc - raczej nikt nie pójdzie,
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość