Praca i kariera w naukach przyrodniczych i medycznych

Specjalistyczne forum biotechnologiczne. Metody biotechnologiczne: real-time PCR, western-blot, dot-blot, barwienie, chromatografia, dializa. Zakup, stosowanie odczynników: enzymy restrykcyjne, polimerazy DNA, drabinki i markery białkowe, kwasy nukleinowe, primery do sekwencjonowania, pożywki bakteryjne... Aparatura laboratoryjna, badawcza.
marcinniemiec
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2008, o 12:47

Praca i kariera w naukach przyrodniczych i medycznych

Post autor: marcinniemiec »

Witam serdecznie,

jestem studentem IV roku socjologii i już niedługo będę pisał pracę magisterską W związku z tym rozpocząłem niedawno prowadzenie badań związanych z postrzeganiem rynku pracy i kariery w Polsce.

Szczególny nacisk kładę na studentów oraz młodych i przyszłych naukowców, głównie studiów przyrodniczych i medycznych. Chciałbym się nieco więcej dowiedzieć o poszukiwaniu przez nich pracy oraz realizowaniu własnej kariery zawodowej/naukowej, ich spojrzeniu na rynek pracy, jak widzą swoje szanse w Polsce, a może bardziej za granicą oraz w jaki sposób planują swoją karierę i jak szukają pracy, jakimi kanałami, czego potrzebują, itp.

Będę zatem niezmiernie wdzięczny za wypełnienie zrobionej przeze mnie ankiety niezbędnej do mojej pracy magisterskiej i mam nadzieję, że wspomożecie mnie choć trochę odpowiadając na ciekawe pytania Ankieta jest całkowicie anonimowa, szczegóły są podane we wstępie do ankiety.

Zapraszam i z góry dziękuję braci studenckiej i naukowej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość