Specjalizacja po biologii

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Nashi
Posty: 6
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:27

Re: Specjalizacja po biologii

Post autor: Nashi »

Co do informacji na temat magisterki z nauczycielskiej - mogą się pojawić dopiero za trzy lata, kiedy znajdą się studenci, który mieliby zacząć czwarty rok. Byłam w tym roku na drzwiach otwartych na wydziale i wiem, że specjalizacja nauczycielska to nie tylko licencjat. Co do różnicy w planie - o ile nie zapomnę postaram się podać różnice w planie w porównaniu z biologią na pierwszy semestr pierwszego roku.
Awatar użytkownika
somsung
Posty: 117
Rejestracja: 5 gru 2008, o 18:49

Re: Specjalizacja po biologii

Post autor: somsung »

Na uniwerku w Bialymstoku nie ma specjalizacji nauczycielskiej, ale jest możliwość odpłatnie zrobienia bloku pedagogicznego
ika006
Posty: 305
Rejestracja: 24 sty 2008, o 23:03

Re: Specjalizacja po biologii

Post autor: ika006 »

Nashi pisze: o ile nie zapomnę postaram się podać różnice w planie w porównaniu z biologią na pierwszy semestr pierwszego roku.
O, to super! Dzięki.
Nashi
Posty: 6
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:27

Re: Specjalizacja po biologii

Post autor: Nashi »

Co prawda planu nadal nie ma, ale pojawiły się informatory dla studentów I roku, w których znajduje się spis przedmiotów na pierwsze trzy lata. Można sobie porównać.
ika006
Posty: 305
Rejestracja: 24 sty 2008, o 23:03

Re: Specjalizacja po biologii

Post autor: ika006 »

Dopiero teraz to zauważyłam!:)

Dziękuję.
Awatar użytkownika
prudence
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2010, o 03:15

Re: Specjalizacja po biologii

Post autor: prudence »

Witam, czy po zrobieniu licencjatu biologii załóżmy na UW, można zrobić specjalność na UJ? Proszę o odp.
Awatar użytkownika
Prins
Posty: 122
Rejestracja: 21 sty 2010, o 16:50

Re: Specjalizacja po biologii

Post autor: Prins »

Podłączam się do tematu. Czy ktoś mógłby opisać jak to wygląda? Czy rzeczywiście z nauczycielskiej robi się tylko licencjat a magistra można robić na innej specjalizacji.
I nie wiem czy dobrze zrozumiałem patrząc na plan, ale czy na I semestrze I roku biologii nauczycielskiej są tylko : Chemia, Fizyka, Matematyka, Psychologia i Organizacja życia ?

Bo szczerze mówiąc jestem zainteresowany tym kierunkiem w Poznaniu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość