stomatologia na um w łodzi

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
x-z
Posty: 155
Rejestracja: 7 lip 2008, o 11:36

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: x-z »

Acetylocholina pisze:cały czas czekam i już mnie to powoli wykańczaD
heh jak zmienisz zdanie i będziesz chciała iść sprawdzić listę daj znać.
elfix
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2008, o 15:58

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: elfix »

jak myslicie ,z 220 pkt. mam szanse jeszcze na stome?kiedy bedzie ta lista?to czekanie moze wykonczyc
x-z
Posty: 155
Rejestracja: 7 lip 2008, o 11:36

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: x-z »

elfix pisze:jak myslicie ,z 220 pkt. mam szanse jeszcze na stome?kiedy bedzie ta lista?to czekanie moze wykonczyc
ja mam tyle samo ciągle mam nadzieje w porównaniu z AMG to jestem 25 na liście w tym roku a w łodzi zawsze jest niższy próg ciągle się łudzę. Jak się dostaniemy to razem jedziemy zawieść papiery
elfix
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2008, o 15:58

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: elfix »

ok.moge z Toba zawozic,wszystko mi jedno ,byle sie załapac:D mam nadzieje ,ze to co mówisz bedzie prawdą, łodz -to dla mnie ostatnia deska ratunku,bo na lublin i białystok juz nie licze:(jestem cos koło nr 34, ta lista ma byc dopiero koło czwartku
x-z
Posty: 155
Rejestracja: 7 lip 2008, o 11:36

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: x-z »

elfix pisze:ok.moge z Toba zawozic,wszystko mi jedno ,byle sie załapac:D mam nadzieje ,ze to co mówisz bedzie prawdą, łodz -to dla mnie ostatnia deska ratunku,bo na lublin i białystok juz nie licze:(jestem cos koło nr 34, ta lista ma byc dopiero koło czwartku
a w łodzi wiesz która jesteś na liście
elfix
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2008, o 15:58

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: elfix »

wiem tyle :mam 220 punktow(jest nas na liscie z ta punktacja razem13 osób) ,nr cos koło 34 i to moze nie wystarczyc .choc powiedziano mi ,ze mam realne szanse na stome, tylko 13 osób zlozyło teczki i nie sa w stanie okreslic ile ludzi z tej nastepnej tury ,czyli 80-ciu osób zakwalifikowanych ,złozy papiery.Na liscie rezerwowej tak to wyglada: 224-6os.,223-6os.,222-7os.,221-5os.220-13os.Boje sie ,ze punkt moze zabraknac pozostaje czekac:(
x-z
Posty: 155
Rejestracja: 7 lip 2008, o 11:36

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: x-z »

elfix pisze:wiem tyle :mam 220 punktow(jest nas na liscie z ta punktacja razem13 osób) ,nr cos koło 34 i to moze nie wystarczyc .choc powiedziano mi ,ze mam realne szanse na stome, tylko 13 osób zlozyło teczki i nie sa w stanie okreslic ile ludzi z tej nastepnej tury ,czyli 80-ciu osób zakwalifikowanych ,złozy papiery.Na liscie rezerwowej tak to wyglada: 224-6os.,223-6os.,222-7os.,221-5os.220-13os.Boje sie ,ze punkt moze zabraknac pozostaje czekac:(
zobaczymy
elfix
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2008, o 15:58

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: elfix »

x-z wiedziałes jak sytuacja wygląda na liscie?powiedz szczerze, podbudowało Cie to co usłyszałes czy nie?bo ja pomału zaczynam watpic:(
x-z
Posty: 155
Rejestracja: 7 lip 2008, o 11:36

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: x-z »

elfix pisze:x-z wiedziałes jak sytuacja wygląda na liscie?powiedz szczerze, podbudowało Cie to co usłyszałes czy nie?bo ja pomału zaczynam watpic:(
powiem tak szanse są. Ludzie w większości składają dokumenty na lekarski a nie na stomatologie. Boje sie tylko żeby faktycznie nie zabrakło tego 1 pkt. W sumie jest 37 osób więc naprawdę duże szanse. Do 221 na pewno spadnie tylko czy ten 1 pkt, 70% że tak. A ty tam dzwoniłaś Kto Ci powiedział że masz realne szanse popatrz na AMG na początku przyjęli 50 osób a teraz lista jest już na 135 pozycji a rekrutacja nadal trwa kolejna lista we wtorek. Szkoda tylko że ta Łódź tak bezsensownie robi z tą rekrutacją. Pisz wszytko co ci powiedzieli jak dzwoniłaś do tej Łodzi . Szanse są
elfix
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2008, o 15:58

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: elfix »

tego sie obawiam wlasnie ,ze z tych 13 osób moga zrezygnowac:(nie dzwoniłam tylko jedna z osób- starsza pani,która stala przy listach tak mówila ,była zorientowana ,bo pytala pań w dziekanacie To mnie troche pocieszyles:p Liczysz ,ze bedzie jeszcze jedna lista ,czy ta juz ostatnia?
x-z
Posty: 155
Rejestracja: 7 lip 2008, o 11:36

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: x-z »

elfix pisze:tego sie obawiam wlasnie ,ze z tych 13 osób moga zrezygnowac:(nie dzwoniłam tylko jedna z osób- starsza pani,która stala przy listach tak mówila ,była zorientowana ,bo pytala pań w dziekanacie To mnie troche pocieszyles:p Liczysz ,ze bedzie jeszcze jedna lista ,czy ta juz ostatnia?
oprócz tego będzie jeszcze jedna lista
prolinks
Posty: 43
Rejestracja: 16 maja 2008, o 12:36

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: prolinks »

kiedy bedziecie zaczynac sie rozgladac za jakimis materialami? czy czekacie do października tym ktorzy sie nie dostali zycze powodzenia i cierpliwosci
elfix
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2008, o 15:58

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: elfix »

ciesze sie ,ze nam dobrze zyczysz prolinks ,łatwo powiedziec -cierpliwosci:/niejeden chciałby siedziec w fotelu i rozgladac sie za materiałamiP

[ Dodano: Nie Lip 27, 2008 18:21 ]
x-z skad wiesz ,ze bedzie jeszcze jedna lista po tej? to pewne?bo w lublinie miała byc i zamknęli stome:(
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości