Indywidualny tok studiów...??

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mmonika2092
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:33

Indywidualny tok studiów...??

Post autor: mmonika2092 »

Czy ktoś na tej uczelni odbywał w ten sposób zajęcia?. Jak to wygląda? Piszę podanie do Dziekana, uznajmy, że przychodzi odpowiedź pozytywna.i co dalej?. Czy z każdym prowadzącym ustalam indywidualnie jak mam zaliczyć przedmiot?. Czy na zajęcia muszę chodzić? Czy ktoś coś na ten temat wie .
doctor_House
Posty: 22
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 20:32

Re: Indywidualny tok studiów...??

Post autor: doctor_House »

Też dołączam się do pytania. Jak to jest z tym indywidualnym trybem? Czy dziekani przyznają czy raczej niechętnie? Jak uargumentować chęć wzięcia indywidualnego toku?
Awatar użytkownika
klimo
Posty: 192
Rejestracja: 13 maja 2010, o 20:57

Re: Indywidualny tok studiów...??

Post autor: klimo »

Dziekani pozwalają na indywidualny tok jeżeli ma się do tego dobry powód, czyli np. prowadzi się czasochłonne badania naukowe, albo ma się małe dziecko. Na wszystkie zajęcia trzeba chodzić, jedyna wygoda przy indywidualnym trybie to to, że można chodzić na te zajęcia kiedy się chce tzn. do innych grup. Jest to duża wygoda, bo można ustalić sobie plan według własnych potrzeb. Oczywiście trzeba wszystko ugadać z prowadzącymi - pokazujesz im karteczkę od Dziekana, że pozwolił Ci chodzić w trupie indywidualnym, oni mówią ze okej i chodzi jak Ci pasuje

mmonika2092
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:33

Re: Indywidualny tok studiów...??

Post autor: mmonika2092 »

Czyli na kierunku na którym jest zaledwie 30 osób i tak naprawdę 2 grupy do wyboru, gdzie zajęcia odbywają się zaraz po sobie, to bez sensu w ogóle brać indywidualny tok.

-MatMati-
Posty: 41
Rejestracja: 22 paź 2011, o 17:17

Re: Indywidualny tok studiów...??

Post autor: -MatMati- »

Jeszcze jest przyznawany jak się studiuje 2 lub więcej kierunków rzecz jasna
Szalona Biolożka
Posty: 52
Rejestracja: 25 maja 2016, o 18:23

Re: Indywidualny tok studiów...??

Post autor: Szalona Biolożka »

Witam, pozwolę sobie kontynuować wątek interesuje mnie właśnie studiowanie dwóch kierunków jednocześnie (nauki biologiczne, niekoniecznie na jednym wydziale) na UJ. Czy wykładowcy nie robią problemów w takich sytuacjach? Jak można zaangażować się w badania naukowe na uczelni? Najlepiej od samego początku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości