Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
magdzik091
Posty: 97
Rejestracja: 8 lip 2010, o 23:43

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: magdzik091 »

wysłałam jeszcze raz:) tym razem powinno dojść)

Miałam w grupie kilka osób, które wcześniej coś studiowały i nie robili im problemów z przepisywaniem, jeśli tylko mieli odpowiednia liczbę godzin i program był w miarę podobny:) dziewczynę po roku chemii zwolnili z matmy, statystyki, Wfu, informatyki.
volantmist
Posty: 3
Rejestracja: 8 lip 2011, o 16:43

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: volantmist »

Hej, ja również w październiku będę studentką farmacji w Lbn i także prosiłabym o jakieś materiały do wstępniaka z chemii [at].pl, bo chyba troszkę się go boję
Z góry brdzo bardzo dziękuję:)
karolina_lam
Posty: 2
Rejestracja: 5 wrz 2011, o 12:47

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: karolina_lam »

Może niech ktoś wrzuci te wstępniaki na forum. proszę, myślę że każdemu się przydadzą . A i zapraszam na nk.pl - już tam mamy forum.
Do zobaczenia w październiku.
pandziuchna
Posty: 24
Rejestracja: 22 lip 2011, o 16:39

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: pandziuchna »

Karolina_lam, mogłabyś podać mi linka do tego forum?
Co za pech, że niedawno usunęłam konto na n-k.
lady_darkness
Posty: 26
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 21:42

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: lady_darkness »

wielkie dzięki, mail do mnie dotarł o to jak by mi przepisali matmę informatykę, statystykę itp to luz bo mi się nie chce znowu tego uczyć
lady_darkness
Posty: 26
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 21:42

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: lady_darkness »

ale jaja, ja z tych pytań ze wstępniaka nie odpowiedziałabym na żadne po 3 latach chemii hahah chyba pora na przypomnienia i to ostre
volantmist
Posty: 3
Rejestracja: 8 lip 2011, o 16:43

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: volantmist »

lady_darkness może Ty podzielisz się tymi materiałami:) bo ciekawość mnie zżera:D [at].pl
Awatar użytkownika
magdzik091
Posty: 97
Rejestracja: 8 lip 2010, o 23:43

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: magdzik091 »

lady_darkness pisze: o to jak by mi przepisali matmę informatykę, statystykę itp to luz bo mi się nie chce znowu tego uczyć
myślę, że nie musisz sie tym martwić. na pewno ci przepiszą)
lady_darkness
Posty: 26
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 21:42

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: lady_darkness »

czyli zaczynam studiowanie od jak największej ilości uników a miałam się już od tego roku zacząć uczyć tak na poważnie ciekawe, czy ktoś się nabierze na tą moją rzekomą wiedzę hehe

swoją drogą to będzie niezły rocznik - najlepsza osoba ma 190pkt a lista kończy się póki co na 156pkt. Ja np byłam 360 na liście rezerwowych i oto jestem
CD8
Posty: 24
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 19:59

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: CD8 »

na pewno nie będziesz jedyną osobą, która będzie przepisywać oceny i na pewno nie ma z tym żadnego problemu
lady_darkness
Posty: 26
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 21:42

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: lady_darkness »

moja koleżanka zrezygnowała z chemii po 1 roku, dostała się na farmację i mówiła, że jej nie chcieli matematyki przepisać ale dodała, że matematyka jest podobno prostsza niż u nas na chemii. Wszystko mi jedno to i tak czarna magia - przynajmniej granice, ciągi i CAŁKI, bo pochodne jeszcze ujdą
CD8
Posty: 24
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 19:59

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: CD8 »

nie wiem czy ktoś wspominał, ale z matmy trzeba zaliczyć powtórkę z wybranych zagadnień z liceum i dopiero później będą normalne kolokwia :p
Awatar użytkownika
magdzik091
Posty: 97
Rejestracja: 8 lip 2010, o 23:43

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: magdzik091 »

CD8 pisze:nie wiem czy ktoś wspominał, ale z matmy trzeba zaliczyć powtórkę z wybranych zagadnień z liceum i dopiero później będą normalne kolokwia :p
a to już zależy z kim ma się matmę bo u pana doktora J. nie ma ani powtórki ani kolokwiów.:P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości