nauczycielka biologii po ochronie środowiska

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
inżynier_ka
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2009, o 11:03

nauczycielka biologii po ochronie środowiska

Post autor: inżynier_ka »

Witam serdeczne wszsytkich! Prosze was o pomoc. I szczerze mówiąc licze na Was bardzo.
Otóż mam problem co do wyboru studiów magisterskich.
Rok temu ukończyłam studia na kierunku ochrona środowiska na specjalności inżynieria ekologiczna. Jestem troszke zagubiona bo kiedy wybirałam kierunek studiów byłam młoda , nie miałam nikogo kto pomógl by mi w wyborze uczelni. I tym sposobem trafiłam na politechnike i zostałam niestety INŻYNIEREM :-( . Dziś juz wiem, że bardzo chcialabym uczyć w szkole. Jest to moje marzenie (może troszke dziwne i wiele osób stwiedzi, że stuknięta jestem bo kto chce sie użerać z bandą dzieciaków) no ale coż takie mam marzenie
W październiku zaczelam roczny kurs pedagogiczny dla nauczycieli. Przede mną stoi zadanie wyboru studiów magisterskich. Nie wiem co mam dalej robić. na Uniwersytecie Gdańskim znalazłam kierunek Biologia spec. biologia eksperymentalna. Czy po takim kierunku i ukończonym rocznym kursie pedagogicznym mam szanse dostac prace w szkole? Czy może musiałabym ukończyc dodatkowo jakiś kurs albo jeszcze jakąs podyplomówke? Prosze o pomoc !
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2009, o 21:26 przez inżynier_ka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: nauczycielka biologii po ochronie środowiska

Post autor: Sephora »

Nie wiem jak jest na UG ale u nas na UMK osoby po ochronie środowiska i ukończonym kursie pedagogicznym mogą uczyc w szkole biologii-na poziomie gimnazjalnym i licealnym,a więc myślę że możesz spełnic swoje marzenie)
inżynier_ka
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2009, o 11:03

Re: nauczycielka biologii po ochronie środowiska

Post autor: inżynier_ka »

Gosiak pisze:Nie wiem jak jest na UG ale u nas na UMK osoby po ochronie środowiska i ukończonym kursie pedagogicznym mogą uczyc w szkole biologii-na poziomie gimnazjalnym i licealnym,a więc myślę że możesz spełnic swoje marzenie)
dziękuje bardzo za odpowiedź widzę ze jest dla mnie jakaś mala nadzieja
pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość